سریال محرم ۱۴۰۲
سریال های ماه محرم امسال که مجموعه ای است از سریال های جدید و بازپخشی، از شبکه های مختلف سیما و طبق جدول زمانی مشخص پخش می شود.

سریال های ماه محرم امسال از شبکه های تلویزیون

سریال های محرم 1402 نیز مثل هر سال، با آغاز این ماه از شبکه های مختلف تلویزیون پخش می شوند. سریال های محرم امسال علاوه بر چند سریال جدید، شامل بازپخش هایی است که سالهای گذشته نیز در لیست فیلم های محرم تلویزیون قرار داشتند.

سریال سوران و سریال عشق کوفی را میتوان جزو محبوب ترین های لیست پخش امسال ایام محرم تلویزیون خواند. در این بخش از نمناک، اسامی و زمان پخش سریال های محرمی امسال را لیست کرده ایم.

سریال های محرم 1402 شبکه یک سیما

سریال ماه محرم شبکه اول سیما، بازپرس و سوران هستند که طبق توضیحات زیر پخش می شوند:

سریال "بازپرس" هر شب از شنبه تا سه‌شنبه از این شبکه روی آنتن می رود. ساعت پخش سریال بازپرس به کارگردانی احمد معظمی 22:15 است. بازیگران این سریال شامل محسن قصابیان، فرهاد قائمیان، محمدرضا شریفی‌نیا، مهدی فخیم‌زاده، فریبا کوثری، اندیشه فولادوند، سیدجواد هاشمی و سوگل طهماسبی هستند.

سریال "سوران" چهارشنبه و پنجشنبه نوبت پخش سریال سوران است. ساعت پخش سریال سوران ساعت 22:15 می باشد. این سریال توسط کارگردان سروش محمدزاده ساخته شده و بازیگرانی چون مهدی نصرتی، علیرضا جعفری، توماج دانش‌بهزادی، مریم کاظمی و مصطفی کولیوندی در آن ایفای نقش میکنند.

سریال محرم

سریال های محرمی 1402 شبکه دوم سیما

در ماه محرم 1402، شبکه دوم سیما سریال جذاب "ناگهان حسین" را به تماشاگران خود ارائه می‌دهد. این سریال هر شب ساعت 21:00 پخش می‌شود که توسط کارگردان سیدمحمدصادق بی‌بی شهربانویی ساخته شده است. بازیگران اصلی این سریال میرطاهر مظلومی، بهاره نوحیان و حامد عزیزی هستند.

سریال های محرم 1402 شبکه سه سیما

در ماه محرم 1402، شبکه سوم سیما دو سریال جذاب را به تماشاگران خود ارائه می‌دهد. این دو سریال به نام‌های "همه گیری" و "عشق کوفی" هستند و در روزها و ساعات مشخص پخش می‌شوند.

سریال "همه گیری" روزهای شنبه تا چهارشنبه، ساعت 20:30، به کارگردانی محمد صادق بکتاشیان و با حضور بازیگرانی چون محسن قصابیان، کوروش سلیمانی، نیما شاهرخ شاهی، مهدی صبایی و نیلوفر کوخانی پخش می‌شود.

سریال "عشق کوفی" در روزهای پنجشنبه و جمعه از شبکه سه سیما پخش می شو. ساعت پخش سریال عشق کوفی، ساعت 20:30 می باشد. این سریال توسط کارگردان حسن آخوندپور و با بازیگرانی از جمله لعیا زنگنه، نادر سلیمانی، سعید شریف، شبنم قربانی، حسین سلیمانی، نادر فلاح و سوگل طهماسبی به نمایش درآمده است.

سریال عشق کوفی

سریال های محرم 1402 شبکه پنجم سیما

شبکه پنج نیز برای ماه محرم سریالی به نام "شب آخر" را در نظر گرفته است که هر شب ساعت 19:00 پخش می‌شود. این سریال به کارگردانی مهسا فتحعلی و با حضور بازیگران مجید مشیری، ساناز سماواتی، شیوا خسرومهر، محمد ساربان و مینا نوروزی به تصویر کشیده می‌شود. 

سریال های محرم 1402 شبکه آی فیلم

در ماه محرم، شبکه آی‌فیلم برای تماشاگران خود برنامه‌های جذاب و متنوعی را به نمایش می‌گذارد. در ادامه، جدول پخش برنامه‌ها و جزئیات آنها آمده است:

سریال "وفا" به کارگردانی محمدحسین لطیفی هر شب ساعت 16:00 پخش می‌شود. بازیگران این سریال شامل پوریا پورسرخ، هانیه توسلی، فرهاد قائمیان، عدی رعد و فرهاد اصلانی هستند.

سریال "عقیق" تهیه‌کنندگی بهرنگ توفیقی، هر شب ساعت 19:00 نمایش داده می‌شود. بازیگران این سریال شامل شبنم مقدمی، نسیم ادبی، بهزاد فراهانی، داریوش سلیمی و نادر فلاح هستند.

سریال "علقمه سرخ" کارگردانی فرناز امینی هر شب ساعت 21:00 پخش می‌شود. بازیگران این سریال شامل انوش معظمی، حسن اسدی و محسن عباسپور هستند.

سریال "گاندو 1" به کارگردانی جواد افشار و بازیگران این سریال شامل داریوش فرهنگ، وحید رهبانی، پیام دهکردی و محمدرضا شریفی‌نیا هستند. ساعت پخش سریال گاندو از شبکه آی فیلم ساعت 22:00 می باشد.

سریال های محرم 1402 از شبکه تماشا

شبکه تماشا نیز در لیست سریال‌های محرم 1402 خود، چند بازپخش قرار داده که لیست پخش این شبکه به شرح زیر می‌باشد:

سریال "شب دهم" به کارگردانی حسن فتحی و با حضور حسین یاری، رؤیا تیموریان و ثریا قاسمی، هر شب ساعت 18:00

سریال "جونگ میونگ" به کارگردانی چویی جونگ گیو و کیم سانگ هو و با بازیگران چا سونگ وون، لی یئون هی و کیم جه‌وون، هر شب ساعت 19:00

سریال "سال‌های ابری" به کارگردانی مهدی کرم‌پور و با حضور علی عمرانی، حمید ابراهیمی، فرزاد حسنی و لیندا کیانی، هر شب ساعت 22:00

سریال "لحظه گرگ‌ومیش" به کارگردانی همایون اسعدیان و با بازیگری المیرا دهقانی، فاطمه گودرزی، شهره سلطانی، هر شب ساعت 21:00 

سریال "سال‌های ابری" به کارگردانی مهدی کرم‌پور و بازیگری حمید ابراهیمی، فرزاد حسنی، علی عمرانی و لیندا کیانی هر شب ساعت 22:00

سریال های محرم 1402 + روز و ساعت پخش همه شبکه ها

4.49
این مطلب مفید بود ؟81
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ ن
وبگردی