فیلم دو روز دیرتر
به معرفی بازیگران، عوامل، خلاصه داستان و تمامی اطلاعات و تصاویر منتشر شده از فیلم سینمایی دو روز دیرتر به کارگردانی اصغر نعیمی می پردازیم.

فیلم سینمایی دو روز دیرتر با بازی ساحل پوست شیر

دو روز دیرتر عنوان فیلم سینمایی به کارگردانی اصغر نعیمی، تهیه کنندگی محسن شیرازی است که به تازگی از پوستر آن رونمایی شد. پوستر ویژه جشنواره فجر فیلم دو روز دیرتر با تصویری از سینا مهراد و پردیس احمدیه را شایان شفابخش طراحی کرده است. پردیس احمدیه که با بازی در سریال پوست شیر به محبوبیت زیادی دست پیدا کرد بعد از آخرین تجربه سینمایی‌اش یعنی فیلم لامینور ساخته داریوش مهرجویی همراه با سینا مهراد بازیگر سریال پدر در فیلم اصغر نعیمی حاضر شده است. در ادامه به معرفی بازیگران، عوامل، خلاصه داستان و...فیلم دو روز دیرتر می پردازیم.

اسامی بازیگران فیلم دو روز دیرتر

سینا مهراد و پردیس احمدیه

سینا مهراد و پردیس احمدیه بازیگران فیلم دو روز دیرتر

عوامل فیلم سینمایی دو روز دیرتر

  • کارگردان:اصغر نعیمی
  • تهیه کننده:محسن شیرازی
  • نویسنده:رضا مقصودی و حمید اکبری خامنه
  • مدیر فیلم‌برداری:مرتضی هدایی
  • تدوین:میثم مولایی

تاریخ اکران فیلم سینمایی دو روز دیرتر

فیلم سینمایی دو روز دیرتر، به کارگردانی اصغر نعیمی و تهیه‌کنندگی محسن شیرازی قرار است در روز اول جشنواره در سانس سوم به نمایش در آید، زمان اکران این فیلم در سینماها به طور دقیق مشخص نیست.

زمان فیلم سینمایی دو روز دیرتر

در ژانر کمدی اجتماعی با موضوع فرزندآوری و ازدیاد جمعیت است که زمان آن 90 دقیقه می باشد.

فیلم دو روز دیرتر

پوستر فیلم سینمایی دو روز دیرتر

خلاصه داستان فیلم دو روز دیرتر

فیلم کمدی اجتماعی دو روز دیرتر محصولی از بنیاد فرهنگی روایت فتح با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی و موسسه بهمن سبز حوزه هنری تبلیغات اسلامی با موضوع فرزند آوری است. داستان این فیلم در مورد زوجی به نام سهیل و مریم است که به دلیل قصد مهاجرت، از فرزندآوری خودداری می‌کنند اما به دلیل نیاز به پول برای مهاجرت زمانی که پدر مریم تصمیم می‌گیرد مبلغی که ازخواهرش به ارث برده را بین نوه‌هایش تقسیم کند، تصمیم می‌گیرند بچه‌دار شوند اما فوت ناگهانی غلامحسین محاسبات آن‌ها را برهم می‌زند تا اینکه…

عکس بازیگران فیلم دو روز دیرتر+ داستان و زمان اکران

45
این مطلب مفید بود ؟41
منبع : عکاس حمید جانی پور / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ا.ن
وبگردی