زشت ترین ماشین دنیا

ماشینی که بخاطر زشت بودنش معروف شد+ عکس

تاریخ انتشار : 7 دی 1402کد مطلب : 91588زمان مطالعه : 2 دقیقه
باتوجه به تغییرات هرروزه صنعت خودرو سازی عجیب ترین ماشین دنیا در سال 2023 معرفی شد.

ساخت زشت ترین ماشین دنیا در روسیه

در سالهای اخیر، صنعت طراحی خودرو تحولات شگرفی داشته و روز به روز شاهد رونمایی از اتومبیل های شیک تری هستیم. اصولا نمونه های اولیه خودرو معمولاً دارای طرح های چشم نوازی هستند که تخیل بینندگان را جذب می کند. حتی اگر وسیله نقلیه‌ای که به خط تولید می‌رسد بسیار متفاوت باشد، یا اگر هرگز به تولید نرسد، نمونه‌های اولیه روشی هیجان‌انگیز برای نمایش چشم‌انداز یک برند خودرو از آینده نزدیک هستند. اما همیشه اینطور نیست؛ به عنوان مثال، Amber Yantar جدید را در نظر بگیرید، یک نمونه اولیه EV که توسط Avtotor، یک خودروساز روسی مستقر در کالینینگراد، با همکاری موسسه پلی تکنیک مسکو طراحی شده است کمتر از یک هفته پیش برای عموم فاش شد، اما در حال حاضر به مایه خنده کل کاربران فضای مجازی تبدیل شده است، و عکس های شوخی با نمای بیرونی نامطلوب آن در رسانه های اجتماعی دست به دست می شود.

جالب است بدانید که Amber Yantar، نمونه اولیه خودروی الکتریکی جدید روسیه، به دلیل طراحی عجیب و غریب و غیرجذابش، زشت ترین خودروی جهان لقب گرفته است.

ماشین گران

Avtotor اعلام کرد که قصد دارد تا 50000 خودروی الکتریکی Yantar را در سال 2025 در کارخانه کالینینگراد خود آغاز کند و افزود که تمام قطعات اصلی - موتور الکتریکی، اینورتر، بردهای کنترل و باتری ها - همگی در روسیه طراحی و ساخته خواهند شد. ذکر این نکته مهم است که چنین ادعاهایی در گذشته توسط خودروسازان روسی مطرح شده بود، اما در نهایت همه آنها با قطعات چینی کار کردند. طبق گزارشات این خودرو به حداکثر سرعت 105 کیلومتر در ساعت (65 مایل در ساعت) خواهد رسید که چندان چشمگیر نیست.

ماشینی که بخاطر زشت بودنش معروف شد+ عکس

53
این مطلب مفید بود ؟30
منبع : بخش خبری نمناک/ن/ن.ح
وبگردی