باز کردن لوله فاضلاب
شاید شما هم حین مدیریت کارهای منزل مانند تعمیرات و رفع خرابی ها، برای پیدا کردن متخصص خدمات، کلافه شده باشید .

لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله فاضلاب

شاید شما هم حین مدیریت کارهای منزل مانند تعمیرات و رفع خرابی ها، برای پیدا کردن متخصص خدمات، کلافه شده باشید. مخصوصاً برای مواردی مانند لوله بازکنی و رفع مشکلات مربوط به فاضلاب خانه که لازم است خیلی سریع و فوری اقدام کرد.

لوله بازکنی و رفع گرفتی لوله

کم کاری و یا بدقولی در بین شرکت های لوله بازکنی، یکی از چالش های مراجعه کنندگان به اینهاست. اگر از متخصصین حرفه ای و خوش سابقه لوله بازکن برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب کمک بگیرید، دیگر شاهد بروز چنین مشکلاتی نخواهید بود. یک مسئله دیگر این است که بسیاری از ما با نحوه تعیین قیمت این خدمات آشنا نیستیم و همین امر باعث سواستفاده برخی افراد می شود.

در اینجا شما را با علل گرفتگی لوله فاضلاب و راه رفع آن ها در منزل آشنا می کنیم. سپس نکاتی درباره قیمت خدمات لوله بازکنی و انتخاب هوشمندانه متخصص لوله بازکن بیان خواهیم کرد.

علت گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه و سایر نقاط خانه

بی احتیاطی و طول عمر بالای ساختمان دو ریشه اصلی گرفتگی لوله فاضلاب هستند. گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی نیست؛ لوله فاضلاب ماشین لباسشویی و ظرفشویی هم ممکن است دچار این مشکلات بشود.
وقتی باقیمانده غذا، چربی، پرز لباس ها یا مو در دیواره لوله ها رسوب می کند، به مرور راه عبور فاضلاب را می بندد. دو نشانه گرفتگی لوله فاضلاب، وجود بوی بد از راه های فاضلاب و تخلیه کند یا عدم تخلیه فاضلاب است.

انواع روش های لوله بازکنی

روش های لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله بسیار متنوع هستند و بسته به محل و نوع گرفتگی کارساز هستند.

یک. روش های خانگی فوری لوله بازکنی

روش های لوله بازکنی فوری خانگی مانند استفاده از آب جوش، جوش شیرین و سرکه، محلول ها و پودرهای چاه بازکن و پمپ دستی هوا در مواردی که گرفتگی جزئی باشد مشکل را تا حدودی رفع می کنند.
زمانی که لازم باشد اجسام مانع سخت و بزرگ را از لوله فاضلاب خارج کنیم، ناچار به استفاده از ابزارهای مخصوصی به نام فنر لوله بازکنی هستیم. اگر طول لوله فاضلاب و محل گرفتگی طوری باشد که با فنر کوتاه دستی، جسم مانع خارج شود، حل مشکل با خریدن یک فنر ارزان قیمت حل می شود.

دو. لوله بازکنی با دستگاه و تجهیزات پیشرفته

اگر مشکل گرفتگی پیچیده و گسترده باشد لازم است تا با شرکت های لوله بازکن تماس بگیرید. دو ابزار پرکاربرد توسط متخصصین، فنر لوله بازکنی برقی و پمپ تراکم هوا است. استفاده از هریک، بسته به شرایط و با تشخیص متخصص لوله بازکن، معضل گرفتگی لوله فاضلاب را برطرف خواهد کرد.
لوله بازکنی

قیمت لوله بازکنی چقدر است؟

شاید در نگاه اول، لوله بازکنی ساده بنظر برسد، اما با توجه به اینکه رفع گرفتگی لوله فاضلاب کار کثیفی است و در هر زمان و مکانی ممکن است پیش بیاید، اینطور نیست. بنابراین انتظار نداشته باشید که هزینه لوله بازکنی ناچیز باشد.
نرخ پایه لوله بازکنی در سال 99 در محدوده 70 تا 160 هزار تومان است. براساس عوامل زیر، که کار را پیچیده و سخت می کند، این مبلغ ممکن است تغییر کند:
  • نوع دستگاه و روش لوله بازکنی
  • طول لوله ای که گرفته
  • شدت گرفتگی و گستردگی آن
  • نیاز به تخریب
  • مدت زمان انجام کار
برخی شرکت های لوله بازکنی شبانه روزی، برای رضایت بیشتر مشتریان، به رایگان از محل بازدید می کنند و سپس قیمت لوله بازکنی را اعلام می کنند.
باز کردن لوله فاضلاب

پیدا کردن نزدیک ترین لوله بازکنی تهران

پیدا کردن نزدیک ترین متخصص، یک مزیت در دنیای پرسرعت امروزی دارد و به خصوص در شهری مانند تهران دارد؛ آن هم صرفه جویی در وقت و انجام سریع کار است.
متخصصین فعال لوله بازکنی تهران "خدمت از ما"، در اکثر مناطق پایتخت از جمله تهرانسر، تهرانپارس، پیروزی، ستارخان، سعادت آباد، شهرک غرب، شریعتی، ونک و ... به صورت فوری و شبانه روزی آماده هستند تا مشکلات شما در گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه و سایر نقاط خانه را برطرف کنند.
 

لوله بازکنی شرق تهران

در هر محله از شرق تهران که باشید، می توانید لوله بازکنی شرق تهران را در نزدیکی خودتان پیدا کنید. خدمات لوله بازکنی در شرق تهران در محله های مجیدیه، تهران نو، حشمتیه، وحیدیه، نارمک، گرگان، منصورآباد، نیروهوایی، کالاد، پیروزی، شمس آباد، نظام آباد، شهرک امید، تهرانپارس و حکیمیه ارائه می شود.

لوله بازکنی غرب تهران

شما می توانید خدمات لوله بازکنی غرب تهران را در مناطق شهران، پونک، جنت آباد، گیشا، تهرانسر، آریاشهر، طرشت، آزادی، ستارخان، حصارک، چیتگر، فردوس و گلستان، کن و شهرک اکباتان دریافت کنید.
خدمات از ما
 

انتخاب بهترین لوله بازکن براساس امتیازها و نظرات کاربران

افرادی که به مشکل گرفتگی لوله برخورد داشته اند، معمولاً گلایه هایی از برخی لوله بازکن ها دارند. پیش آمده که برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب به فردی با عنوان لوله بازکن، از طریق همان برچسب های مزاحم دور درب خانه، مراجعه شده است. این گلایه ها مربوط به رقم های بالای قیمت لوله بازکنی، شیوه نامناسب رفع گرفتگی یا به جا ماندن مشکل گرفتگی لوله هاست.

با انتخاب مناسب می توان از بروز این مشکلات جلوگیری کرد. در بازار آنلاین "خدمت از ما" می توان برای دریافت خدمت لوله بازکنی، به راحتی ثبت سفارش انجام داد. متخصصین در زمان کوتاهی، قیمت لوله بازکنی را براساس توضیحات شما پیشنهاد می دهند. شما می توانید سابقه کاری آن ها، قیمت پیشنهادی و نظرات مشتریان قبلی را درنظر بگیرید و لوله بازکن ماهر را انتخاب کنید.

روش های فوری لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله فاضلاب

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
برچسب :
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی