دانشگاه تهران
پذیرش آخرین دوره MBA و DBA دانشکده فنی دانشگاه تهران در سال جاری و بر اساس تعرفه سال گذشته آغاز شده است.

دوره های حرفه ای مدیریت کسب و کار

به طور معمول با توجه به تغییرات هزینه ای در سال جدید این امکان فرآهم شده است تا آخرین دوره های حرفه ای مدیریت کسب و کار دانشکده فنی دانشگاه تهران در دو سطح MBA و DBA به تعرفه سال گذشته برای متقاضیان قابل ثبت نام باشند.

دوره MBA بدون گرایش (گرایش عمومی) و دوره DBA در پنج گرایش تخصصی از جمله DBA مدیریت مالی و سرمایه گذاری، DBA مدیریت پروژه، DBA مدیریت استراتژیک، DBA مدیریت بازاریابی و DBA مدیریت فناوری اطلاعات و تحول دیجیتال تعریف شده اند و بنا به علاقه یا زمینه کاری، هر داوطلب می تواند در یکی از گرایشات نام نویسی نماید. 

مقرر است درپایان این دوره ها، دانش پژوهان به عنوان عضوی از جامعه متخصصین مرکز آموزش های عالی تخصصی دانشکده فنی شناخته شده و با دریافت گواهینامه و ریز نمرات معتبر دو زبانه فارسی و انگلیسی از دانشگاه تهران به عنوان اولین دانشگاه ایران و یکی از شناخته شده ترین دانشگاه های دنیا، بتوانند توانمندی علمی و اجرایی کسب شده از دوره MBA و دوره DBA دانشگاه تهران را اثبات نمایند. 

دوره های ام بی ای و دی بی ای دانشکده فنی دانشگاه تهران مبتنی بر تجربه و دانش فنی اساتید حرفه ای، متشکل از اعضای هیئت علمی دانشگاه تهران، دانش آموختگان نخبه دانشگاه تهران، مفاخر برجسته کشور و متخصصان موفق و صاحب نظر می باشد. 

زمانبندی برگزاری دوره:

این دوره ها روزهای پنج شنبه ساعت 14 الی 20 برگزار می گردند و مدت تقریبی آن ها نیز یکسال خواهد بود.

جهت مشاهده سرفصل ها و اطلاعات هزینه ای هر دوره روی عنوان دوره MBA یا دوره DBA کلیک نمایید.

دوره MBA آنلاین و دوره DBA آنلاین

لازم به ذکر است برای اولین بار سیستم جدید آموزشی پخش زنده آنلاین در دوره های MBA و DBA به کار گرفته خواهد شد که ارتباط دانش پذیر از هرکجای ایران و حتی سراسر دنیا را بصورت مستقیم با اساتید کلاس فرآهم می آورد. در این سیستم نوین آموزشی ضمن ارتقای چشم گیر کیفیت آموزش، هزینه های رفت و آمد به کلاس و نیز خطر ابتلا به ویروس کرونا به شدت کاهش یافته است. 

نحوه پذیرش و ثبت نام

پذیرش در دوره MBA و دوره DBA دانشکده فنی به صورت بررسی سوابق و مدارک خواهد بود و متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 61119824 یا 88012629 یا 88652153 (با پیش شماره 021) مرکز آموزش های عالی تخصصی دانشکده فنی دانشگاه تهران تماس حاصل نمایند تا از مشاوره علمی لازم جهت حضور در این دوره ها بهره مند شوند. 

همچنین داوطلبان می توانند جهت ثبت با مراجعه به وبگاه دانشگاه به آدرس https://catp.ut.ac.ir/fa اقدام به نام نویسی در دوره های مورد نظر نمایند.

آخرین دوره MBA و DBA دانشگاه تهران در سال جاری

52
این مطلب مفید بود ؟20
برچسب : کسب و کار
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی