کانسیلر زیر چشم
کانسیلر یکی از بهترین لوازم آرایشی برای پوشاندن مشکلات زیر چشم است اما باید بدانید استفاده از کانسیلر در بعضی از قسمت های صورت توصیه نمی شود.

زیر چشم، منطقه ممنوعه صورت برای استفاده از کانسیلر

کانسیلر به بسیاری از ما کمک می کند تا نقاط مشکل دارِ زیر چشم مثل لکه های تیره، حلقه ها و لک ها را از دید مخفی کنیم. با این حال، دو ناحیه هست که نباید در آن جا از کانسیلر استفاده کرد. در این قسمت از دنیای مد نمناک با ما همراه باشید تا با هم به این رازِ مَگویِ آرایشگران پی ببریم.

آرایشگران زیر و گوشه چشم خود کانسیلر نمیزنند

میکاپ آرتیست ها توصیه می کنند که در چه قسمتی از کانسیلر استفاده نشود. کانسیلر ها می توانند فریبنده باشند و مشکلات موجود را بدتر نشان دهند؛ پس بهتر است از آن در تمام زیر چشم تان استفاده نکنید؛ به طور مثال در بخش های گوشه بیرونی و گوشه های پنجه کلاغی استفاده از کانسیلر هرگز توصیه نمی شود.

وجود کانسیلرِ اضافی در امتداد گوشه بیرونی چشم، چین و چروک‌ ها را بزرگ‌تر و بیشتر نشان می دهد. استفاده از کانسیلر در محل پنجه کلاغی هم نه تنها توجه را به خطوط ریز جلب می ‌کند، بلکه آن ها را برجسته‌تر نشان خواهد داد.

کانسیلر زیر چشم

راهکار پیشنهادی

اگر نمی توانید کانسیلر زدن را ترک کنید، راهکار زیر را انجام دهید:

اگر احساس می‌ کنید که باید حتما از کانسیلر استفاده کنید و می خواهید بخش پنجه کلاغی را استتار کنید، باید از کانسیلر های سنگینی که به سرعت می ماسند، اجتناب و در عوض از کانسیلر های سبک که پوشش متوسط تا کاملی دارند، استفاده کنید.

البته راه اصلی خلاص شدن از شر حلقه‌ های زیر چشم خواب کافی، نوشیدن آب فراوان و شناسایی و دوری از محرک‌ های آلرژی‌ زا و حساسیت‌ های غذایی است.

منطقه ممنوعه صورت برای استفاده از کانسیلر

54
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ن/ز.ت
برچسب : کانسیلر
وبگردی