ویکتوریا بکهام

مادرشوهر بازی ویکتوریا بکهام، اشک عروسش را درآورد

تاریخ انتشار : 14 شهریور 1401کد مطلب : 88489زمان مطالعه : 2 دقیقه
اینطور که پیداست ماجرای دعوای مادرشوهری ویکتوریا بکهام با عروسش نیکولا پلتز، این روزها در میان سوژه های داغ سلبریتی ها، جا خوش کرده.

دعوای ویکتوریا بکهام با عروسش نیکولا پلتز

کمتر کسی از ماجرای دعوا و اختلاف عروس و مادرشوهری، ویکتوریا بکهام با نیکولا پلتز بی خبر است. زیر ذره بین بودن رفتار این دو نفر، خود دلیلی است که حتی کوچکترین سوژه ها را به سرعت رسانه ای و وایرال می سازد.

البته در مطالب مربوط به عروسی پسر دیوید بکهام در بخش اخبار بازیگران در نمناک، مختصر اشاره ای به موضوع اختلاف این دو زن خانواده بکهام ها داشتیم ولی از قرار معلوم انتشار اخبار مربوط به این اختلاف خانوادگی همچنان ادامه دارد.

وقتی ویکتوریا بکهام اشک عروسش را درآورد

یکی از منابع بسیار نزدیک به خانواده دیوید بکهام، به تازگی در مصاحبه با دیلی میل، به اتفاقی اشاره کرد که در روز عروسی نیکولا پلتز و بروکلین بکهام رخ داد، اتفاقی که باعث گریه و ناراحتی عروس ویکتوریا بکهام شد.

نیکولا پلتز

دلیل گریه نیکولا پلتز، عروس ویکتوریا بکهام، تغییر موزیک اصلی مراسم بود که به دستور ویکتوریا بکهام صورت گرفت. ویکتوریا موزیک انتخاب شده اصلی را برای قسمت دیگری از مراسم که مربوط به او و پسرش بود در نظر گرفت و به مسئول پخش موزیک گفته بود که موزیک انتخاب شده توسط عروس را در بخش دیگری از مراسم که مربوط به مادر داماد است، پخش کند.

اختلاف شدید ویکتوریا بکهام و عروسش نیکولا پلتز باعث ناراحتی و مشکلاتی برای پسر ارشد دیوید بکهام یعنی، بروکلین شده است؛ بطوریکه چنانچه منبع نزدیک به این خانواده میگوید، او به دلیل وضعیت بد روحی خود در روز چندین بار با برادر کوچیکترش تماس تلفنی گرفته و به دلیل فشارهای این وضعیت گریه می کند.

مادرشوهر بازی ویکتوریا بکهام، اشک عروسش را درآورد

3.918
این مطلب مفید بود ؟144
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی