تست هوش
برای اسنکه شخصیت خودتان را در زمان عاشق بهتر بشناسید میتوانید از تستی که برایتان آماده کرده ایم استفاده کنید.

تست جالب شخصیت شناسی و عشق

در ادامه سری مطالب تست های جذاب تصویری که با مضمون های مختلف روانشناسی و شخصیت شناسی در نمناک برایتان منتشر میکنیم، امروز تصویری را مشاهده خواهید کرد که از بعد دیگری تفکر شما درمورد عشق را بازگو میکند؛ آنچه در نگاه اول به این تصویر میبینید، آشکار خواهد کرد که بزرگترین ترس شما در عشق چیست.

تست عشق

1. مرغ مگس خوار

اگر در نگاه اول به این تست تصویری متوجه دو مرغ مگس خواری شدید که در کنار هم در حال پرواز هستند پس باید بدانید که، نا امنی و شک بیش از حد اصلی ترین چیزی است که مانع از عشق شما می شود. یعنی آنچه شما را در رابطه عاشقانه دچار ترس و تردید می کند این است که مدام فکر میکنید، طرف مقابلتان آنطور که به نظر می رسد، نیست و روی دیگری دارد که از شما پنهان میکند.

2. پروانه

اگر وقتی به این تصویر نگاه کردید، ابتدا پروانه را دیدید، ترس پنهانی شما از رابطه عاشقانه تان، پایدار نبودن آن است و مدام در این فک و ترس به سر می برید که عشق شما و همسرتان هرگز و هرگز دوام نخواهد داشت.

این طبیعی است که برخی از زندگی و عاشقانه ها دوام ندارند اما قرار نیست هر اتفاق تلخی برای همه افراد بیفتد. شما به دلیل ترس همیشگی از جدا شدن نامزد یا همسرتان، لذت واقعی زندگی را نمی چشید برای همین گاهی لحظات و موقعیت های شاد را از دست میدهید.

3. درختان و خوشه های انگور

اگر در نگاه اول به این تصویر، شاخ و برگ تاک ها را دیدید، ترس پنهانی شما از عشق این است که توانایی مدیریت آن را در قلب و فکرتان ندارید. گاهی به دلایلی این ترس در شما ایجاد شده و مانع از تصمیم گیری درست برای ازدواج می شود و اگر مجرد هستید احتمالا همین نامطمئن بودن درباره خودتان است که اجازه نمیدهد تا دل به کسی بسته و عشق را با او تجربه کنید.

اگر متاهل هستید در مورد رابطه عاشقانه با نامزد و همسرتان هم، این مسئله صدق می کند و درون شما مدام درگیر این ترس است که مبادا عشق واقعی را برای همسرتان ابراز کرده و او را به اطمینان برسانید.

4. جمجمه

اگر در نگاه اول به عکس، ابتدا جمجمه را دیدید، ترس پنهانی شما از عشق، از دست دادن احساسات فردی و استقلال شماست. شما عاشق داشتن یک شریک در دنیای پرهیجان خود هستید، اما از ترس از این دارید که مبادا او شما را از دنیای زیبای خودتان دور کنید.

چه مجرد باشید و چه متاهل، عشق واقعی خود را بروز نمیدهید چراکه تصور میکنید شیفته یک فرد شدن شما را از احساس واقعی خود دور کند و این ترسناک‌ترین چیزی است که می توانید تصور کنید.

شما انسانی قوی، پویا و شگفت انگیز هستید پس نیازی به این ترس و تردیدها نیست و بهتر است قلب تان را به سوی فردی که عشق صادق و واقعی نسبت به شما دارد، باز کنید چرا که این مسئله مبارک باعث می‌شود اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید.

بگو تو عکس چی دیدی تا بگم نقطه ضعفت تو عشق چیه؟

4.338
این مطلب مفید بود ؟335
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن/ن.ح
وبگردی
    {"Location":"\/visual-personality-tests.p88200","ResCode":124,"html":false}