تعمیر آبسردکن
هزینه سرویس و تعمیر آبسردکن اداری در درجه اول به نوع مشکل دستگاه بستگی دارد. از آنجایی که در فصول گرم سال میزان استفاده از آبسردکن ها در اماکن اداری افزایش پیدا می کند، لذا این دستگاه ممکن است با مشکلات مختلفی مواجه شود.

تعمیر آبسرد کن اداری

هزینه سرویس و تعمیر آبسردکن اداری در درجه اول به نوع مشکل دستگاه بستگی دارد. از آنجایی که در فصول گرم سال میزان استفاده از آبسردکن ها در اماکن اداری افزایش پیدا می کند، لذا این دستگاه ممکن است با مشکلات مختلفی مواجه شود. 

البته نوع مشکل دستگاه بستگی به شرایط نگهداری، نحوه استفاده از آبسردکن، کیفیت ساخت دستگاه، عمر آبسردکن و میزان استهلاک آن دارد.

 امروزه شرکت های تعمیراتی مختلفی در سطح شهر حضور دارند که خدمات تعمیر آبسردکن اداری را ارائه می دهند. ممکن است قیمت های متفاوتی را برای تعمیر آبسردکن از سوی این مراکز دریافت کرده باشید. علت این اختلاف قیمت ها به پارامترهایی بستگی دارد که قرار است در ادامه مطلب مورد بحث قرار گیرند.

هزینه سرویس و تعمیر آبسردکن اداری چگونه تعیین می شود؟

آبسردکن

همانطور که گفته شد نوع خرابی دستگاه اولین پارامتر مهم در تخمین هزینه سرویس و تعمیر آبسردکن اداری است. برخی از این مشکلات با تعمیر قطعات داخلی آبسردکن رفع می شود. اما در مواردی دیگر این امکان وجود نداشته و بایستی قطعات جدید جایگزین قطعات قدیمی و از کار افتاده شود.

به همین دلیل است که کارخانه های سازنده معمولاً قطعات جانبی محصولات خود را به نمایندگی های و مراکز تعمیر عرضه می کنند. هزینه تعمیر قطعه معمولاً پایین تر از هزینه تعویض است اما زحمت بیشتری را برای تعمیرکار در بردارد.
 دستمزد تعمیرکار عامل مهم دیگر در هزینه تعمیر آبسردکن است. در این مورد ممکن است تجربه، تخصص و دانش فنی تعمیرکار در نرخ هزینه تعمیر موثر باشد.
 اینها پارامترهای اصلی در تخمین هزینه تعمیر آبسردکن اداری هستند که بر اساس نرخ نامه های مصوب دولتی رقم های ثابتی دارند. اما ممکن است هزینه های خدمات جانبی شرکت ها نیز در قیمت نهایی تاثیر گذار باشد. برای مثال هزینه ایاب و ذهاب در سرویس های تعمیر در محل و یا هزینه انتقال دستگاه به کارگاه مرکزی.

چگونه هزینه سرویس و تعمیر آبسردکن اداری را کاهش دهیم؟

 تعمیر آبسردکن اداری

 مهمترین فاکتور در کاهش هزینه های سرویس و تعمیر آبسردکن اداری، توجه به نکات استفاده صحیح از دستگاه و نحوه مراقبت از آن است. این کار باعث می شود تا دستگاه دچار خرابی زود هنگام نشود و طول عمر مفید آن افزایش یابد.

 بهتر است تا آبسردکن به صورت دوره ای و منظم سرویس شود. سرویس کردن شامل تعویض فیلتر، رسوب گیری مخزن و قطعات یدکی داخلی آبسردکن ، چک کردن لوله های تخلیه و ورودی آب، نیاز به تزریق گاز مبرد و غیره است.

 این دو عامل نقش پیشگیری کننده از تعمیر آبسردکن را دارند اما اگر دستگاه شما دچار نقص فنی شده و به خدمات تعمیر نیاز پیدا کرد توصیه می شود در صورت نیاز به تعویض قطعات داخلی حتما از لوازم یدکی اصل و اورجینال شرکتی استفاده کنید.

زیرا گاها از سوی مراکز تعمیراتی به شما پیشنهاد می شود تا برای کاهش هزینه های تعمیر از قطعات جانبی کهنه و یا تقلبی برای آبسردکن استفاده شود. این کار اگرچه منجر به کاهش قیمت تعمیر آبسردکن می شود، اما به زودی شما را با مشکلات جدی تر مواجه کند. استفاده از قطعات تقلبی گاها منجر به از کار افتادگی دستگاه می شود.

 مورد بعدی دیگر استفاده از خدمات سرویس در محل است. بدین معنی که آبسردکن در محل کار و یا منزل شما تعمیر می شود. در این صورت شما تنها ملزم به پرداخت هزینه ایاب و ذهاب سرویس کار به محل خواهید بود. اما برای تعمیر آبسردکن در شرکت تعمیراتی، شما بایستی هزینه بالاتری را برای انتقال دستگاه به کارگاه مرکزی پرداخت کنید.

 پایین ترین هزینه تعمیر آبسرد کن در تهران

 

 اگر به دنبال تعمیرگاهی هستید که پایین ترین هزینه سرویس و تعمیر آبسردکن اداری را داشته باشد، توصیه می کنیم تا محتاطانه عمل کنید. به دنبال مراکزی باشید که خدمات تعمیراتی خود را در درجه اول با گارانتی های معتبر به شما ارائه دهند.

در درجه دوم هزینه های آنها با نرخ نامه های اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی مطابقت داشته باشد. در شرایط حال حاضر هزینه های مصوب دولتی، پایین ترین نرخ خدمات تعمیر است.

 تعمیرات سایت مرکز خدمات تعمیر لوازم خانگی با بیش از 30 سال سابقه فعالیت است. این مرکز کلیه خدمات تعمیر خود را تا 90 روز گارانتی می کند .در صورت نیاز به تعویض قطعات داخلی آبسردکن استفاده از قطعات یدکی فابریک برند آبسردکن شما را ضمانت می دهد.

در هنگام تماس کارشناسان بخش پذیرش با مشتریان این هزینه ها با توجه به مشکل دستگاه آنها شفاف سازی شده و در صورت رضایت، سفارش آنها ثبت می شود. در هنگام تسویه حساب نیز فاکتور رسمی به مشتریان ارائه می شود. 

 برای درخواست خدمات تعمیر آبسردکن اداری می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس مرکز سراسری مشتریان :45437 -021
شعبه مرکز تهران:86071756-021 ، 86071751-021
شعبه شرق تهران:77902220–021
شعبه شمال تهران:26124696–021

هزینه سرویس و تعمیر آبسردکن اداری

53
این مطلب مفید بود ؟30
برچسب : رپورتاژ
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی