اقدام عجیب زوج

عروس داماد اینقدر پر رو دیده بودید؟

کد مطلب : 82470تعداد نظرات : 10 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
پیام عجیب عروس و داماد به میهمانان، همه را شوکه کرد. پیامی که نشان میداد این زوج جوان به راحتی حرفی که هرشخصی نمیتواند به زبان بیاورد را به راحتی بازگو می کنند.

پیام عجیب عروس و داماد به میهمانان

اینکه عروس و دامادهای امروزی با قدیمی ترها متفاوت هستن طبیعی است و شکی در آن نداریم اما گاهی بین همین تفاوت ها موردی عجیب به چشم می خورد تا حدی که خبرساز میشود، مثل نمونه ای که در این بخش از گوناگون نمناک خواهید خواند.

زوج جوانی که نامشان منتشر نشده است همراه کارت دعوت، یک پیام متفاوت برای میهمانان ارسال کردند که خیلی از آنها را شوکه کرد تا جایی که چند تن از این میهمانان، ماجرا را در فضای مجازی به اشتراک گذاشتند تا نظرات دیگر کاربران را در مورد اقدام این عروس و داماد بدانند.

تصمیم عروس و داماد درمورد کادوی میهمانان

اینکه هزینه های مراسم ازدواج بالاست و شاید هر زوجی نتوانند از پس آن برآیند امر عجیبی نیست ولی طبق رسم تقریبا موجود در تمام دنیا، هدایایی در این روز از طرف نزدیکان و اقوام به آنها داده می شود که تا حدودی در مخارج مراسم میتواند کمکشان کند.

این زوج بی تعارف از قرار معلوم بیش از حد روی کادوهای میهمانان حساب باز کرده بودند و دوست نداشتند محاسبانتشان غلط از آب درآید برای همین تصمیم گرفتند تا به نوعی خودشان در هرچه بیشتر بودن هدایا دخیل شوند و اینگونه بود که پیام مخصوص را برای مدعوین ارسال کردند.

عروس و داماد اروپایی ما در پیام خود به میهمانان گفته بودند که هرکس هدیه ی بهتر و مبلغ بالاتری همراه خود بیاورد، غذای بهتری خواهد خورد. به همین سادگی و با پر رویی تمام حتی منوی غذای میهمانان براساس مبلغ هدیه را نیز مشخص و ارسال کرده بودند، با این شرایط همه می دانستند که برای هر شخص با هدیه ی بیشتر چه غذایی و هدیه ی کمتر چه غذایی سرو خواهد شد اینگونه هر میهمانی که غذای ساده تر برایش سرو می شد پیش دیگر میهمانان به دلیل هدیه ی کمتری که با خود آورده بود خجالت زده میشد و همین مسئله برای افرادی که به این مراسم دعوت شده بودند خوشایند نبود.

عروس داماد پر رو

تصمیم زشت و خجالت آور عروس و داماد برای میهمانان

جالب است بدانید که این عروس و داماد به اصطلاح پر رو صراحتا گفته بودند که غذای افرادی که هدیه کم ارزش تری می آورند، کیفیت خوبی نداشته و ممکن است حتی از طعم آن لذتی نبرند برای همین پیشنهاد کرده بودند برای سرو یک غذای بهتر و با کیفیت بالاتر، هدیه ی بهتری بیاورند.

در بخشی از پیام این زوج آمده بود که اشخاصی که کادوی کم ارزش تری می آورند نباید انتظار پذیرایی با کیفیت بالا را داشته باشند چراکه هزینه ی پذیرایی بالاست و نمیتوان از همه ی میهمانان به یک شکل پذیرایی کرد.

پیام عجیب عروس داماد پر رو به مهمانان

2.7606
این مطلب مفید بود ؟328278
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب/ن
10 نظر به ثبت رسیده است
سیمین عمرانی1400-05-02
احتمالا فشار زیادی برای تهیه مخارج عروسی روی دوش داماد بوده. که تن به چنین کاری داده
اصولا وقتی که مهمان میاد خونه ادم ،میزبان تمام سعی خودشو میکنه که به بهترین شکل پذیرای مهمانها باشه و گاها شاید میزبان مجبور بشه هزینه چند روز از زندگیشو در یک وعده ی پذیرایی از مهمان خرج کنه و در اخر تنها چیزی که براش اهمیت داره حفظ ابروی خانواده شه اما اینکه یه نفر راضی میشه این چنین رفتاری داشته باشه ...
قطعا فشار زیادی رو به اجبار متحمل شده
32
رضایی1400-05-01
به نظر من کارشون خیلی خوب و درست بوده چون یه عده ای هستند که میان با ده تا همراه بعد خودشون وهمراه شون به اندازه یک هفته غذا ومیوه داخل کیفشون می کنند می برند بعد هم میگن ما عروسی پسند مون نبود یا کادو نمی دهند اگر هم بدن اونقدر کم هست که آدم روش نمیشه اعلام کنه
125
محمد1400-05-01
به این نمیگن پرویی به این میگن بی شعوری
624
زهرا1400-05-01
چه بی مزه.... خب آدم میره بهترین رستوران و بهترین غذا رو می خوره....چه کاریه!
371
علی1400-05-01
مشخصه خانواده وآشنایان این زوج خوشبخت زیادی مادے ھستند. شاید ھم اقوام این زوج بیش از حد خسیس هستند واین دو پرستو.. خواهان این بودند که بعضی ها بخاطر شکم فقط قصد شرکت در مراسم داشتند بااین برنامه ریزی اصلا دوست نداشتند به مراسم بیاند.. درهرصورت مبارک هم باشند.
218
سپیده1400-05-01
والا خوب کاری کردن پذیرای آنچنانی میکنی از یه خانواده پنج شش نفر میاد اونوقت با تمام وقاحت کادو ۱۰۰تومن میدن ????????????
3726
سلمی1400-05-01
درسته کارزشتی کردن،ولی فامیل همیشه حرف مفت خودشومی زنه.
318
ناشناس1400-05-01
حالا که پول نداشتید اینقدر مهمان دعوت نمی کردید که اینطوری آبروریزی بشه.
344
خدیجه کاظمی1400-04-31
من اصلابه این عروسی نمیروم
456
افسانه1400-04-31
باید این عروسی رو تحریم میکردند وهیچکس درمراسم شرکت نمیکرد. هزینه عروسی از جیب مهمانان؟ واقعا که خیلی......
473
وبگردی