معنی اصلی گنگ

معنی اصلی گنگ یعنی چی و گنگ بالا چیست؟

تاریخ انتشار : 20 اردیبهشت 1403کد مطلب : 93539زمان مطالعه : 2 دقیقه
احتمالا شماهم تا به حال کلمه گنگ و یا گنگ بالا به گوشتان خورده است اما معنی این کلمه را نمیدانید معنی گنگ و استیل گنگ را در این مطلب برایتان آماده کرده ایم.

معنی گنگ در مجازی و گنگهای بالا چه کسانی هستند؟

گنگ یعنی چی در ریاضی را فراموش کنید به این دلیل که آن گنگ در واقع گُنگ تلفظ بود اما گنگی که در ادامه این بخش از نمناک میخواهیم در موردش صحبت کنیم، گَنگ است که معنا و مفهوم مختص خود را دارد.

معنی گنگ در اینستا

احتمالا شما هم گاهی اوقات متوجه این مسئله شده اید که شخصی در پست و استوری های مختص خود و دوستانش عکسی منتشر کرده و به عنوان مثال می نویسد.

آره حاجی ما گنگمون بالاست

اینجاست که برای شما سوال پیش می آید که گنگ یعنی چی و گنگ ها چه کسانی هستند؟ در پاسخ به این سوال بهتر است معنی لغوی گنگ و ریشه استفاده از آن را شرح دهیم.

افراد گنگ

گَنگ به انگلیسی Gang در ترجمه معنی لغوی به معانی مختلفی همچون گروه، دسته، جمعیت یا دسته جنایتکاران بیان می شود اما اغلب آن را به معنای باند در نظر میگیرند. با این توضیحات میتوان گفت هر گنگی، شامل یک گروه یا جامعه‌ای از همکارها، شُرکا، دوستان و رُفقا یا اعضای یک خانواده، با یک رهبر و سازماندهی داخلی مشخصی میشود؛ که در قلمرویی مشخص در جامعه شناخته و کنترل میشوند.

این کلمه در GTA سان آندرس زیاد شنیده می شود و افرادی که جزو طرفداران این بازی هستید، به مراتب بیشتر از کلمه گنگ استفاده می کنند که در واقع اشاره به چند گروه خاص در این بازی دارد که هر غریبه ای وارد منطقه آنها شود تحت حمله قرار می‌گیرد.

گنگ بالا یعنی چی؟

اگر برای شما هم این سوال همچنان وجود دارد که گنگش بالاست یعنی چی؟ یا منظور از گنگمون بالاست چیست؟ میتوان گفت با توجه به توضیحات بالا و بعد از تشریح معنی گنگ متوجه می شویم که اگر گنگ بالا باشد، منظور این است که گروه خفنی هستید که بازهم به اصطلاح پرکاربرد در فضای مجازی، پرچمتان بالاست.

استیل گنگ یعنی چی

یکی از تاپیک هایی که با کلمه گنگ همراه میشود، استایل گنگ است که با کمی دقت میتوانید متوجه مفهوم آن شد. در واقع استایل Gang یا هیپ هاپ که جزو پوشش های محبوب نوجوانان و جوانان امروزی است، شامل لباس‌های گشاد و آزادی می شود که هیکل شما را درشت تر نشان می‌دهد.

معنی اصلی گنگ یعنی چی و گنگ بالا چیست؟

56
این مطلب مفید بود ؟60
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ن.ح
وبگردی