دکتر اوز

دکتر اوز معروف، متخصص چیه؟

کد مطلب : 86057زمان مطالعه : 1 دقیقه
دکتر مهمت اوز یکی از پرطرفدارترین و سرشناس‌ترین متخصصان پزشک در آمریکا است اما چه کسی می‌داند تخصص این پزشک معروف چیست؟

کمی بیشتر درباره دکتر اوز معروف بدانید

دکتر مهمت اوز، شاید یکی از سرشناس‌ترین متخصصان پزشک در آمریکا باشد که از سال 2003 وارد تلویزیون شد و در مصاحبه های زیادی شرکت کرد و همه او را شناختند و طرفداران زیادی هم پیدا کرد.

معمولاً مصاحبه هایی که با او انجام می شود، بازدید زیادی دارد و مجریان برنامه اظهار کرده اند که پیام های زیادی از مردم دریافت کردند که گفته اند صحبت های این دکتر روی آنها تأثیر بسیار زیادی داشته است. یکی از برنامه های معروفی که دکتر اوز در آن شرکت کرد، برنامه اپرا وینفری بود که سر و صدای زیادی به پا کرد‌. حتما شما هم مثل خیلی از کاربران، این سؤال را در ذهن دارید که این شخص، در چه زمینه ای درمانی تخصص دارد؟ برای اطلاع از پاسخ این سؤال با ما در ادامه این بخش از نمناک همراه شوید.

دکتر اوز جراح قلب است

او جراح قلب و متخصص دریچه و ساختار قلب می باشد. او سختی های زیادی کشیده است تا این درجات را پشت سر بگذارد. در دپارتمان جراحی کلمبیا فعالیت می‌ کند و یکی از سرپرستان اصلی آن می باشد و توانسته تخصصش را از دانشگاه هاروارد بگیرد.

جراح قلب و متخصص دریچه

او کم‌کم از پزشکی بازنشسته می‌ شود

دکتر اوز در سال 2022 اعلام کرد که ممکن است کم‌کم از پزشکی بازنشسته شود و به امور کاری دیگرش بپردازد و شاید به سراغ جراحی نرود؛ اما هنوز هم یکی از بهترین هاست و در مراکز معتبر فعال است.

دکتر اوز معروف، متخصص چیه؟

57
این مطلب مفید بود ؟70
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک/ن/ز.ت
وبگردی