جملات مورد علاقه زنان
آقای محترم، همسرتان گاهی با ساده ترین کلمات از طرف شما متحول می شود پس حرفهایی که او برای شنیدنش از زبان شما لحظه شماری می کند را بهتر بشناسید.

حرف هایی که هر زنی دوست دارد از زبان همسرش بشنود

شما و همسرتان حرفهای زیادی باهم میزنید و در طول زندگی مشترک تان بارها بارها در مورد موضوعات مختلف، صحبت می کنید اما کدام یک از این صحبت ها به چیزی که همسرتان دوست دارد بشنود مرتبط میشود؟ بله حرفهایی که زن ها دوست دارند از زبان همسرشان بشنوند و احتمالا بسیاری از مردان از این ماجرا اطلاعی ندارند. در این قسمت از خانواده پلاس نمناک سعی داریم به عباراتی اشاره کنیم که بیان آن برای همسرتان بسیار خوشایند بوده و در عین حال بر روابط شما تاثیر مثبت می گذارد.

می دونی چه چیزی هست که منو عاشقت کرده؟

به گفته یکی از کارشناسان خانواده درمانی زنان اغلب علاقه دارند تا در نظر همسر خود خاص باشند بنابراین سعی کنید با گفتن این عبارت و البته توضیح جزئیاتی با لحن شیرین به ویژگی های خوب او اشاره کنید.

حق با توست

گاهی بهتر است از خودتان تواضع نشان بدهید و چه در بحث حق با او باشد و چه نباشد، به او بگویید حق با توئه. خانم ها عاشق این نوع تواضع شما هستند.

جمله برای همسرم

فوق العاده جذابی

شاید به نظرتان جمله ساده ای باشد، اما به گفته کارشناسان در پشت این جمله منطقی است که در واقع شنیدن آن بر روی میزان اعتماد به نفس همسرتان تاثیر مثبت می گذارد.

ما باهم و در کنار هم هستیم

به گفته روانشناسان زنان مایلند بارها از شما این حس تعهد و همراهی در زندگی را بشنوند و اطمینان خاطر یابند.

حرف خوب به زن

شب فوق العاده ای بود

زنان مایلند در مورد کیفیت رابطه جنسی خود مطمئن شوند بنابراین گاهی از لذت بخش بودن نوع رابطه زناشویی خود هم با او صحبت کنید.

اگه توبخوای می تونیم با هم حرف بزنیم

بهتر است گاهی هم به او فرصتی دهید تا از نیاز های احساسی اش به شما بگوید و با هم در این مورد صحبت کنید.

صحبت با همسر

نه تو اصلا هم چاق به نظر نمیای

زنان حتی در بدترین شرایط زندگی شان هم دوست دارند همچنان زیبا و مطلوب به نظر برسند بنابراین سعی کنید به او دائما نگویید که چاق شدی.

چطور می تونم حمایتت کنم؟

زنان تمایل دارند همسرانشان نیاز های آن ها را درک کنند و در عین حال در جهت رشد و تعالی آن ها انگیزه لازم را ایجاد کنند و به نوعی نقش حمایتی داشته باشند.

حمایت از زن

من برای خودمون برنامه ویژه ای دارم

زنان گاهی علاقمندند از زبان همسرشان بشوند که یک روز خاص در هفته برای او در نظر گرفته که در کنارهم بگذرانند. خواه صرف شامی باشد که شما خودتان آشپزی کردید و یا صرف شام در بیرون از منزل و یا تماشای یک فیلم در کنار هم. آنچه مهم است اینکه شما قصد داشتید وقت بیشتری را برای در کنار همسرتان بودن در نظر بگیرید.

من تو رو بدون آرایش دوست دارم

گاهی به همسرتان بگویید زیبایی چهره ساده تو را بیشتر از چهره پر آرایشت دوست دارم.

دوست داشتن زن

واقعیت اینه که...

زنان دوست دارند نسبت به صداقت شما اعتماد کافی پیدا کنند، لذا بهتر است بدانید هیچ چیزی همچون صداقت در استحکام زندگی خانوادگی تان موثر نیست.

امروز رو چطور گذروندی؟

زنان تمایل دارند در مورد ماجراهایی که در طی روزداشته اند، با شما صحبت کنند بنابراین گاهی به آن ها فرصت دهید با شما در این رابطه صحبت کنند. در واقع از فشار روحی آن ها کم شده و درکنارتان آرامش می گیرند.

سوال کردن از زن

متاسفم که این مشکل برات پیش اومد

قرار نیست که همه مشکلات همسرتان را شما حل کنید. گاهی هم خوب است به او فرصت دهید تا خودش با مشکلات مواجه شود و فقط بگویید متاسفم این مشکل برایت پیش آمده و در عین حال سعی کنید به او اجازه دهید از احساس خود در این خصوص بگوید.

حس می کنم میتونم به تو همه چیز را بگم

زنان دوست دارند از همسرشان بشنوند که به قدری با او راحت است که می تواند همه چیز را بگوید و این موجب می شود رابطه عمیقی بر مبنای صداقت بین شما و همسرتان شکل بگیرد.

طرز صحبت با زنان

دوست داری از من چی بخوای؟

علیرغم این که باید به خوبی نیاز های همسرتان را درک کنید، اما گاهی هم به او فرصت دهید تا از نیازهایش بگوید و لذا خوب است گاهی بپرسید که دقیقا از شما چه می خواهد.

کار تو خیلی مهمه

زنان دوست دارند همسرانشان ارزش کار و فعالیت آن ها در خانه را بدانند. لذا بهتر است هر از گاهی به او عنوان کنید اهمیت کار او در مرتب نگه داشتن فضای خانه و به ویژه تربیت فرزندان امر بسیار مهمی است.

تو تنها همدم من هستی

زنان همیشه عاشق این هستند تا عباراتی از همسر خود بشنوند که میزان عشق او را نشان می دهد. شنیدن عبارت تو تنها کس زندگی من هستی، نشان دهنده نهایت عشق و علاقه به همسر است.

حرفی که خانم ها آرزو دارند از زبان شوهرشان بشنوند

4.716
این مطلب مفید بود ؟151
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ح.ب/ن
برچسب : حرف زدن
وبگردی