لیلا حاتمی
داستان فیلم قاتل و وحشی بعد از توقیف در جشنواره فیلم فجر برای اولین بار مننتشر شده و تصویری جدید از لیلا حاتمی با گریم متفاوت در این فیلم رونمایی شد.

داستان فیلم قاتل و وحشی؛ جنگ یک مادر برای رستگاری دختر

فیلم سینمایی قاتل و وحشی به کارگردانی حمید نعمت الله و تهیه کنندگی حمید نعمت الله و و محمدصادق رنج کشان در سال 1398 ساخته شد و قرار بود که در سی و هشتمین جشنواره فجر به نمایش گذاشته شود، این اتفاق میسر نشد و فیلم برای حضور در جشنواره سال 99 آماده شد. اما بار دیگر در مراحل نهایی انتخاب فیلم های جشنواره از حضور در جشنواره باز ماند.

حمید نعمت الله

داستان و بازیگران فیلم قاتل و وحشی 

فیلم قاتل و وحشی یکی از فیلم های جنجالی این دوره از جشنواره فجر بود که از رقابت با فیلم های دیگر باز ماند. داستان این فیلم برای اولین بار پس از اعلام توقیف آن منتشر شد.

در خلاصه داستان قاتل و وحشی آمده است:

«"زیبا"، مهیای عروسی دخترش می شود که بطور اتفاقی اسیر یک باند گانگستری مخوف میشود. او سعی می کند از این بند خود را رها کند. وقت زیادی ندارد، چون دخترش نیز بی خبر از همه چیز عازم همان جاست و این اتفاقی است که نباید بیفتد. «زیبا»، برای نجات خود و دخترش می جنگد».

حمید نعمت الله کارگردان فیلم قاتل و وحشی، مضمون اصلی فیلم خود را مقابله ی خیر و شر عنوان کرده و آن را یک فیلم حماسی می داند.  لیلا حاتمی در قاتل و وحشی با گریمی متفاوت و موهای تراشیده شده حضور دارد.

گریم لیلا حاتمی

بازیگران فیلم قاتل و وحشی عبارتند از:

فیلم قاتل و وحشی این روزها در انتظار دریافت پروانه ی نمایش برای اکران در سینماهای کشور است.

شهرام حقیقت دوست

فیلم قاتل و وحشی

نخستین خلاصه داستان فیلم قاتل و وحشی لیلا حاتمی

3.510
این مطلب مفید بود ؟73
وبگردی