زایمان عجیب

زن نازا 11 بچه بدنیا آورد + عکس

کد مطلب : 89298زمان مطالعه : 1 دقیقه
زن جوان با شنیدن نظر پزشک مبنی بر ناتوانی او در بچه دار شدن، امیدش را از دست داد اما حالا زندگی اش با 11 فرزند سرشار از امید شده.

اتفاقی عجیب برای زن نازا؛ 11 زایمان موفق

شاید یکی از بدترین اخباری که یک زن میتواند در مورد خودش بشوند، این است که شانس مادر شدن را نداشته باشد. خبری که ساتو نوردلینگ گونزالس، اهل سوئد، سالها پیش از زبان پزشک متخصص زنان شنید اما ادامه زندگی اش، به شکلی که در این بخش از سرگرمی نمناک میخوانید، جور دیگری رقم خورد.

خانم ساتو گونزالس، تجربه یک بارداری ناموفق را داشت و سقط جنین زندگی اش را بطور کامل تغییر داد، بخصوص وقتی که متوجه شد به دلیل این سقط، رحم او دچار مشکلی شده است که هرگز نمیتواند بچه دار شود.

اثر سقط جنین بر روی رحم او و نا امیدی از مادر شدن، چندان برایش ادامه دار نبود و خیلی زود امید به زندگی اش بازگشت و حالا ساتو مادر 11 بچه قد و نیم قد شده. پس از تولد اولین فرزندش تصمیم گرفت تا تعداد فرزندانش را بیشتر کند و پس از دورقمی شدن تعداد بچه هایش، داستان زندگی خود را به اشتراک بگذارد.

زایمان 11 بچه

پزشکان بارداری و بچه دار شدن این زن جوان را درست مثل یک معجزه میدانند، چراکه ضایعه ناشی از سقط موجود در رحم او، در دوران بارداری آسیب جدی به جنین وارد می سازد اما اینطور که پیداست، هیچ آسیبی متوجه 11 فرزند این زن نشده است.

زن نازا 11 بچه بدنیا آورد + عکس

4.418
این مطلب مفید بود ؟162
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ن.ح
وبگردی