پیرزن جوان
سن پیرزن داستان ما به هیچ وجه با حرکات و توانایی هایش تناسب ندارد، پیرزنی که راز عجیبی در دل زندگی اش پنهان است.

انرژی باورنکردنی پیرزنی که 41 سال است غذا نخورده و با آب زنده است

یک زن ویتنامی مدعی است که بیش از چهار دهه پیش غذای جامد را کنار گذاشته و از آن زمان با آب سرشار از نمک، شکر و آب لیمو زنده مانده است. پیرزنی که ماجرایش را در این بخش از نمناک خواهید خواند برخلاف سنش، بسیار پرانرژی است و قادر به انجام حرکاتی است که زنان و دختران جوان به راحتی نمیتوانند آن را انجام دهند برای همین او در این حد معروف شده است و اغلب میگویند، موجب حسرت زنان جوان گشته.

خانم نگون 63 ساله در زادگاهش، استان لانگ آن ویتنام، به خاطر رژیم غذایی بسیار منحصر به فردش مشهور است. طبق گزارشات در 41 سال گذشته، ظاهراً او با آب ترکیب شده با چند گرم نمک و شکر و همچنین کمی آب لیمو زندگی کرده و به طور کامل سایر مواد غذایی را از برنامه غذایی اش حذف کرده است.

آب با نمک و شکر

او نه تنها نسبت به سنش انرژی بسیار بالایی دارد، بلکه از سلامتی فوق‌العاده ای نیز برخوردار است. این خانم همیشه پر انرژی است و می تواند حرکات سختی از یوگا را اجرا کند که افراد ده ها سال جوان تر از او حتی توان انجام آنها را هم ندارند.

خانم نگون تا سن 21 سالگی برنج و سایر غذاهای جامد مصرف می کرد، تا اینکه درگیر مشکلات جدی شد. بینایی اش هر روز ضعیف تر و دردهای شکم همراه با استفراغ در او شدت گرفت تا اینکه نتایج آزمایشات خون نشان داد که او از بیماری خون رنج می برد.

پس از تلاش برای درمان های تجویز شده وقتی متوجه شد هیچ بهبودی در او حاصل نشده است تصمیم گرفت داروهای خود را ترک کند، زیرا فکر می کرد مدت زیادی برای زندگی ندارد.

در آن زمان بود که فردی که نامش هرگز فاش نشده است به او توصیه کرد که شروع به نوشیدن آب مخلوط با کمی نمک و شکر کند و از خوردن غذاهای جامد دست بکشد. البته این نسخه را به هیچ شخصی توصیه نمیکند چرا که ریشه علمی ندارد.

غوغای پیرزن 63 ساله؛ زنان جوان حسرت به دل شدند

3.88
این مطلب مفید بود ؟62
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
وبگردی