مسموم کردن شوهر
مرد که به همسرش مشکوک شده بود مخفیانه دوربینی را داخل آشپزخانه جاسازی و در نهایت دست زنش را برای پلیس رو کرد.

اقدام عجیب یک خانم سالمند برای درس دادن به شوهرش

حین بررسی اخبار جالب جهان به تیتر متفاوتی برخورد کردیم، تیتری که میگفت " خانم 70 ساله ای شوهرش را با سم سوسک کش مسموم کرد ". برایمان جالب بود ماجرا را بدانیم و در بخش سرگرمی نمناک شما را نیز در جریان این اتفاق قرار دهیم. ماجرا از این قرار بود که خانمی 70 ساله در نیویورک دستگیر شده است و علت آن هم ریختن بوریک اسید یعنی سم سوسک کش داخل قهوه همسرش بوده.

"رابرت بارون" یعنی شوهر این زن، اولین بار در سپتامبر سال پیش متوجه شد غذایی که همسرش برایش پخته است طعم عجیبی دارد. او بعد از خوردن این غذا بیمار شد و آنقدر احساس خستگی می کرد که دوست داشت 15 ساعت بی وقفه بخوابد. در نهایت بعد از تحمل مدتی بیماری و شرایط نامناسب بهبودی خود را بدست آورد تا اینکه بعد از مدتی به بوی عجیبی که از آشپزخانه می آمد مشکوک شد و تصمیم گرفت بدون آنکه همسرش مطلع شود، دوربینی در آشپزخانه نصب کند. 11 سال از این ماجرا گذشت و ویدئوهای ضبط شده ی دوربین چیزی را نشان ندادند تا اینکه صحنه ای مشکوک در تصاویر ضبط شده نظر " رابرت " را به خود جلب کرد.

مسموم کردن همسر

ماجرا چندان روشن نبود برای همین او بایستی چندین بار فیلم را بازبینی می کرد تا این که در نهایت متوجه شد همسرش در فنجان قهوه ی او ماده ای می ریزد، ماده ای که مشخص شد حاوی سمی است که برای کشتن سوسک ها استفاده می شود.

او بعد از این که این قضیه را فهمید به سرعت تمام اسناد و مدارک را به پلیس ارائه داد. خیلی زود همسر او را دستگیر کرده و فنجان های قهوه را برای آزمایش به آزمایشگاه فرستادند. نتایج آزمایشگاه ثابت کرد که فنجان قهوه حاوی ماده ای به نام بوریک اسید است.

بوریک اسید یک پودر سفید رنگ است که برای موارد مختلفی از قبیل حشره کش برای کشتن سوسک، مورچه و دیگر حشرات استفاده می شود. یک قاشق غذاخوری از بوریک اسید می تواند یک مرد بالغ با وزنی متوسط را به راحتی بکشد.

بوریک اسید

زمانی که علت را از همسرش جویا شدند، او پاسخ داد که :" من 2 الی 3 بار این کار را انجام داده ام اما دلیل اصلی آن دقیقا یادم نیست، فقط در این حد می دانم که هر زمان از دست شوهرم عصبانی بودم این کار را می کردم زیرا می خواستم به او درس بدهم. "

 

پلیس بعد از بررسی ها و صحبت با زن و شوهر تصمیم گرفت با رضایت شاکی و گرفتن تعهد از خانم متهم او را آزاد کند.

لو رفتن پیرزن حین مسموم کردن شوهرش !

4.219
این مطلب مفید بود ؟163
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب/ن
وبگردی