شلوار های ترند پاییز
هر ساله در دنیای مد و فشن لباس های گوناگونی ترند می شوند، که شلوار ها ام از این قاعده مستثنی نیستند؛ شلوار های مناسب هر فصل پارچه و استایل متفاوتی دارند.

پاییز امسال این شلوارها روی مد هستند

شلوار از مهم ترین بخش های استایل بانوان محسوب می شود و انتخاب یک شلوار مناسب تکمیل کننده استایل می باشد. در فصل پاییز که هوا رو به سردی می رود، برخی مدل های شلوار بیشتر مورد توجه طراحان مد و فشن قرار می گیرد.

خانم های شیک پوش برای داشتن استایلی زیبا و خاص در پاییز بهتر است بدانند طراحان مد برای پاییز و زمستان امسال چه پیشنهادی دارند و پاییز امسال چه نوع شلوارهایی ترند شده است. اگر می خواهید بدانید کدام نوع شلوارها امسال پاییز مد هستند، این بخش از دنیای مد نمناک را بخوانید.

شلوار مام استایل

شلوار مام استایل یکی از شلوارهای ترند در دنیای مد و استایل امروز است که می توان از آن در پاییز و زمستان نیز استفاده کرد. کمر این شلوارها بالاتر از حالت عادی بوده و بالای شکم دکمه می خورد. شلوارهای مام استایل با لباس های بافت و سویشرت های زمستانی به خوبی ست میشوند و ترکیب جذابی را به وجود می آورند. برای شلوار مام استایل، بهترین کفش در فصل پاییز کتانی است و نیم بوت است.

شلوار جین ذغالی

شلوار جین اسکینی

شلوار جین اسکینی به شلوار های تنگی گفته می شود که کاملا قالب پا ها را می گیرند و در قسمت ران و باسن بسیار تنگ و چسبان هستند. شلوار جین اسکینی میتواند برای داشتن یک تیپ زمستانی بی عیب و نقص به شما کمک کند. بهتر است این نوع شلوار های جین را با پالتو ها و مانتو های بافت و با انوع بوت و نیم بوت در زمستان ست کنید.

شلوار مام فیت

شلوار مام فیت به شلواری گفته می شود که فاق بلندی دارد و قسمت کمری آن بالای ناف بسته می شود. این نوع شلوار از شلوار های مد روز دنیا است که از پارچه های ضخیم تهیه شده و معمولا در طرح های سنگ شور و زاب دار است و به راحتی با لباس های گرم و پاییزه و کفش های کتانی و نیم بوت ست می شود.

شلوار لی راسته

لگینگ تو کرکی

لگینگ زنانه نوعی شلوار تنگ برای پوشاندن پای زنان تا باسن است که بسیار راحت و سبک است. لگینگ ها انواع متعددی دارند. از لگینگ های ساده گرفته تا لگینگ های طرح جین و چرمی. در فصل سرد سالمی توانید به سراغ شلوارهای تو کرکی بروید. در انتخاب این نوع کگینگ ها به جنس آن دقت کنید و جنسی بخرید که روی زانو بد فرم نایستد.

شلوار بوت کات

شلوار بوت کات به شلواری می گویند که از بالا راسته است اما از قسمت زانو به پایین کمی گشاد می شود. شلوار بوت کات نوعی شلوار دمپا گشاد بوده و انواع مختلفی مانند بوت کات پارچه ای، بوت کات جین، بوت کات کراپ( شلوار قد کوتاه)، بوت کات فاق کوتاه، بوت کات فاق بلند، بوت کات طرحدار، بوت کات چاکدار دارد.

شلوار بوت کات باعث می شود پاها کشیده تر و صاف تر بنظر برسد و برای افراد درشت اندام و سیبی شکل مناسب تر است. شلوار بوت کات علاوه بر بوت یا چکمه، بهمراه کفش پاشنه دار و حتی تخت نیز مناسب است.

شلوار دمپا

شلوار راسته

شلوار راسته به شلواری می گویند که از بالا تا پایین به یک اندازه بوده و پاچه شلوار گشاد نمی شود. این شلوار روی محل طبیعی کمر نگه داشته می شود و از بالا تا پایین خیلی گشاد نیست و برای هرکسی با هر اندام و سنی مناسب است. شلوار راسته را می توانید با کفشی کلاسیک و بدون پاشنه، کتانی و بوت و لباس های گرم ست کنید.

شلوار بگ

شلوارهای بگی شلوارهای سرتاسر گشادی هستند که در قسمت کمر آنها کش تعبیه می شود که برای داشتن استایل راحتی، کژوال و خیابانی و غیررسمی بکار می رود. شلوار بگی را می توانید با لباس های زمستانی خود ست کنید اما دقت نمایید که نباید لباس های بالاتنه شما زیاد گشاد و بلند باشند.

شلوار لی گشاد

شلوار جاگر

شوارهای جاگر یکی از ترندهای روز مد و استایل به شمار می روند که برای استایل های راحتی همچون کژوال مناسب هستند.شوارهای جاگر را به دلیل راحت و جذاب بودن می توان در استایل های مختلف استفاده نمود.

طراحی این شلوارها به گونه ای است که پارچه شلوار درست در بالای مچ پا جمع می شود و باعث بهتر دیده شدن کفش ها در استایل شما می شود.پوشیدن شلوار جاگر اسپرت همراه با ژاکت یا سویشرت کلاه دار ترکیبی زیبا و خاص ایجاد می کند.

همچنین با پوشیدن جاگر همراه با کاپشن بارونی جلوباز و تیشرت ساده می توانید استایل اسپرت بسیار زیبایی داشته باشید. شلوار جاگر با هودی بسیار مناسب و شیک به نظر می رسد.

شلوار چرم براق

شلوارهای چرم با پارچه های براق برای فصل سرد سال یعنی پاییز و زمستان مناسب هستند. امسال در پاییز و زمستان می توانید از بارانی های یک دست چرمی و شلوارهای چرمی استفاده کنید.این شلوارها را به دلیل براق بودن پارچه به افراد لاغر اندام توصیه می کنیم.

شلوار چرم

شلوار کمر پاکتی

شلوارهای کمر پاکتی به شلوارهای پارچه ای گشاد با کمر بسیار پهن می گویند که در قسمت جلو گره زده می شود. این شلوارها راحت بوده و استایل را بسیار جذاب نشان می دهند. می توانید این نوع شلوارها را در فصل پاییز با لباس های یقه اسکی و بافت های زیبا و متنوع ست کنید و خیلی شیک و زیبا به نظر برسید.

شلوار با طرح حیوانات

یکی دیگر از شلوارهای ترند در پاییز و زمستان امسال شلوارهایی با طرح الهام از پوست حیوانات مانند پلنگی و گورخری و پوست ماری است. این شلوارها را در پاییز و زمستان با انواع لباس های زمستانی خود ست کنید و استایلی زیبا و خاص داشته باشید.

شلوار چهارخانه

طرح چهارخونه یکی از طرح های قدیمی و محبوب بوده که در فصل پاییزامسال بیشتر مورد توجه طراحان مد و فشن قرار می گیرد. اگر پاهای چاق و درشتی دارید بهتر است به سراغ این شلوارها نروید چون پاهایتان را چاق تر نشان می دهد.

شلوار طوسی با خطوط باریک از ترندهای پاییز امسال به حساب می آید و برای استریت استایل مناسب بوده و با مانتو و پالتوهای زیادی قابل ست کردن است. نکته ای که باید در پوشیدن طرح های چهارخانه در نظر بگیرید این است که رنگ های لباس ها و حتی اکسسوری هایتان را با رنگ چهارخانه لباس تان ست کنید.

شلوار پارچه ای

دیگر شلوارهایی که در فصل پاییز می توانید بپوشید

  • شلوارهای ارتشی را در فصل پاییز با نیم بوت های تیمبرلند یا با اسنیکرز و یک ژاکت چرم ست کنید.
  • شلوارهایی که مانند شلوارهای مردانه در بالا گشادتر هستند و در پاچه های شلوار تنگ تر می شوند، برای فصل پاییز مناسبند.
  • شلوارهای گشاد تا زانو، بخشی از مد امسال هستند که با کت بلند و کوتاه، ژاکت و شومیز به خوبی ست می شوند.
  • شلوارهای طرحدار و راه راه بخشی از مد این فصل هستندکه می توانید آنها را با کیف و کفش ساده ست کنید.
  • استفاده از رنگ های قرمز، زرد، آبی و حتی سفید در شلوارهای پاییزی بسیار دیده می شود.

شلوارهایی که پاییز امسال ترند و رو مد هستن

2.8113
این مطلب مفید بود ؟6449
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ن/ن.ح
وبگردی