لگ زنانه
راهنمایی های کاربردی برای خرید لگ های زنانه: جنس لگ زنانه بسیار اهمیت دارد و بی توجه ای به آن باعث بروز مشکلات می شود.لگ‌های به دلیل چسبیدگی اصطحاک کمی ایجاد می کنند و در تمرین کششی عملکرد بهتری از دیگر لباس ها دارد.

 آنچه درمورد لگ زنانه باید بدانیم

خانم ها به واسطه انتخاب خاص خود در پوشش ورزشی عموما لگ زنانه را انتخاب همیشگی خود می دانند و در تمام ورزش هایی که در بین آنها پر طرفدار است از جمله :( کراس فیت، فیتنس، یوگا، دو، مدیتشن و ....)  بیشترین تمایل را به استفاده از لگ زنانه دارند.

شلوارک زنانه: 

داشتن شلوارک زنانه مناسب ورزش، باعث می‌شود که در برخی از روز های گرم سال که ورزش کردن در این دما کار دشواری باشد دمای بدن بیش ازحد کاهش یافته و فرد در حین تمرین احساس ناراحتی نداشته باش..

اسلش زنانه:

ممکن است در نگاه اول شلوار اسلش زنانه یک شلوار ورزشی به نظر برسد اما این را بدانید که این مدل شلوارها جایگزین شلوار جین زنانه هم شده است. این شلوار ها می تواند در هنگام پیاده روی یک انتخاب مناسب باشد علاوه بر این در زمستان که دمای سالن های ورزشی پایین است شلواراسلش می تواند درحفظ کردن دمای بدن کمک بسزایی کند

لگ زنانه:

خانم ها به واسطه انتخاب خاص خود در پوشش ورزشی عموما لگ زنانه ورزشی را انتخاب همیشگی خود می دانند و در تمام ورزش هایی که در بین آنها پر طرفدار است از جمله :( کراس فیت، فیتنس، یوگا، دو، مدیتشن و ....)  بیشترین تمایل را به استفاده از لگ دارند.

دلایل علمی برای استفاده لگ ورزشی هنگام ورزش:

حتما شما هم با شنیدن اسم لگ، تصویری از محیط باشگاه و ورزش در ذهن تان تداعی می شود. اما تا به حال به  این که پوشیدن لگ در هنگام ورزش چه تاثیری بر فیزیک شما دارد پی بردید؟

آیا تا به حال به تاثیر لگ در کنترل دمایی و نتیجه افزایش کارایی عضلات بدن در هنگام ورزش دقت کردید؟

آیا تا به حال به تاثیرگذاری لگ زنانه در جلو گیری از التهاب عضلانی در ورزش های پرفشار توجه کردید؟

آیا تا بحال به اثر استفاده از لگ ورزشی زنانه برای جلوگیری از التهاب عضله بخاطر ورزش پرفشار توجه کرده‌اید؟ 

آیا می‌دانید ورزشکاران حرفه‌ای حتی تا چند ساعت پس از ورزش با هدف ریکاوری از لگ ورزشی استفاده می‌کنند؟

در ابتدا میخواهم با هم به چرا های  مهم در استفاده از لگ زنانه و تاثیرات آن در هنگام ورزش و بدن شما را با هم بررسی کنیم.
سوالاتی که حتما در ذهن شماهم با علامت سوالی بزرگ وجود دارد و از پاسخ آن بی خبرید؟!

دلایل استفاده لگ ورزشی :

در دسته بندی پوشش ورزش یا به اصطلاح لباس های ورزشی، لگ زنانه ورزشی به عنوان عضوی جدا ناپذیر شناخته می شود. مخصوصا با تاثیرگذاری های فراوانی که این پوشش در ورزش شما دارد، اهمیتش چندین برابر می شود. البته نباید راموش کنید که  این لباس ورزشی ( لگ ورزشی ) در نوع مردانه و زنانه خود از لحاظ جنس، انعطاف‌پذیری، مقاومت و … با هم تفاوت‌هایی  فراوانی دارد . 

لباس ورزشی زنانه

چرا  باید از لگ زنانه استفاده کنیم؟

  1. محافظت در برابر تغییر دمایی
  2. جذب رطوبت 
  3. کشسانی بالا

لگ‌های ورزشی به دلیل چسبیدگی اصطحاک کمی ایجاد می کنند و در تمرین های کششی عملکرد بهتری از دیگر لباس ها دارد.
در واقع یگ لگ زنانه ورزشی مناسب مانند پوست دوم برای شما عمل می کند و به نوعی در مقابل بادف سرما و آفتاب یک محاظ تمام عیار رای شما است. البته به یاد داشته باشید که مهم ترین معیار برای خرید لگ اسپرت زنانه، جذب رطوب بالای آن لگ است.

یک مورد دیگر از فواید لگ ورزشی زنانه در هنگام  ورزش کردن برای خانم ها و آقایان بالا برردن جریان های خونی و اکسیژن موجود در بدن شما است که همین موضوع باعث افزایش کارایی این پوشش در استایل ورزشی شما می گردد

مواردی که در خرید لگ زنانه باید به آن توجه کرد :

1.ویژگی‌های ظاهری لگ ورزشی زنانه

لگ هم مانند هر نوع لباس دیگر باد از نظر طرح و رنگ برای شما جذاب باشد

2.حتما به جنس لگ زنانه توجه ویژه ای داشته باشید.

علی الخصوص اگر برای ورزش خریداری میکنید حتما لگ اسپرت خریداری کنید.

3.نرمی و لطافت پارچه به کار رفته در لگ

باید به این نته توجه داشته باشید اگر در زمان های طولانی می خواهید از لگ زنانه استفاده کنید نرم و لطافت جنس پارچه برای شما چندین برابر اهمیت پیدا می کند.

4.حتما به فاق و اندازه قسمت تحتانی دقت کنید و سایز مناسب بدن خود را خریداری کنید.

5.انعطاف پذیری بالا

انعطاف پذیری بالای لگ زنانه باعث عملکرد بهتر شما در ورزش های کشسانی همچون یوگا خواهد.

6.استحکام بالا

درسته است که هر کالای تاریخ انقضایی دارد اما نباید در هنگام خررید لگ زنانه یا لگ ورزشی زنانه از مرغوب بودن جنس پارچه ه راحتی عبور کرد.

لازم به ذکر است در صورتی که حساسیت پوستی دارید حتما حتما در هنگام خرید لگ، دقت بالای به خرج بدهید و از بروز مشکلات احتمالی پوستی خود جلوگیری کنید و از یک فروشگاه معتبر خریداری کنید.

6 دلیل برای استفاده لگ زنانه

52
این مطلب مفید بود ؟20
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی