تولد
مورد علاقه خانم ها
آقایان همیشه بر این باورند که خانم ها احساسات پیچیده ای دارند در صورتیکه اینگونه نیست، برای خوشحال کردن خانم ها کافیست کارهای مورد علاقه شان را انجام دهید.

احساسات مورد علاقه خانم ها که آقایان نمیدانند

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که خانم ها از همسران خود چه چیز هایی می‌ خواهند؟ قطعا زمانی که شما بعنوان شوهر نکاتی را در مورد خانم تان بدانید، خیلی راحت ‌تر رابطه را پیش می‌ برید. در این قسمت از خانواده پلاس نمناک قصد داریم پنج مورد از مهم ترین چیز هایی را بگوییم که زنان از مردان خود می خواهند و چه بهتر که آن ها را در زندگی در نظر بگیرید.

خانم ها می خواهند که دوست داشته شوند

بسیاری از خانم ها در زندگی عشقیِ خود احساس خوبی ندارند. اول از همه به عنوان یک مرد باید به او اطمینان خاطر بدهید که دوستش دارید و هر اتفاقی هم بیفتد؛ شما تا ابد عاشقش هستید. او باید از سمت شما اطمینان حاصل کند که همیشه دوست داشته می شود.

خانم ها دوست دارند که درک شوند

خانم ها نیاز دارند که طرف مقابل نوع طرز فکر و احساس آن ها را درک کند و این برایشان اهمیت بسیار زیادی دارد. آن ها دوست دارند بدانند که شما می فهمید ربات نیستند و احساس، عقیده و فکر دارند که برایتان قابل درک و احترام است.

خانم ها دوست دارند امنیت عاطفی داشته باشند

زنان امنیت می خواهند؛ درسته که امنیت مالی برایشان مهم است، اما بعد از امنیت عاطفی و در رتبه دوم قرار دارد. داشتنِ روابط خوب عاطفی و دانستن اینکه همسرشان در کنار آنهاست؛ بسیار مهم بوده و چیزی است که یک زن واقعا می خواهد.

خانم ها دوست دارند که شنیده شوند

گاهی اوقات خانم ها با شما درد و دل می کنند و شما دوست دارید که سریعاً برای آن ها راه حل پیدا کنید؛ اما در واقع آن ها به دنبال راه حل نیستند؛ بلکه دوست دارند که حرف های شان شنیده شود و کسی از احساسات آن ها با خبر گردد.

انتظارات خانم ها

احساس زیبایی کنند

خانم ها عمیقا دوست دارند که شما آن ها را زیبا بدانید. نباید به گونه ای رفتار کنید که او مجبور شود از شما بپرسد که آیا زیبا هست یا خیر. شما باید آیینه زیبایی او در خانه باشید و به او یادآوری کنید که چه قدر از نظر شما زیبا است.

آقا؛ خانمت این چیزها رو دوست داره ولی بهت نمیگه

4.822
این مطلب مفید بود ؟211
منبع : بخش سبک زندگی نمناک /ن /ن.ح
وبگردی