تولد
سیبیلو ترین دختر
تصاویر عجیب از یک زن جوان سیبیلو مثل یک ویروس تمام فضای مجازی را فرا گرفت و صحبت های او نظر کاربران شبکه های اجتماعی را به خود جلب کرد.

شیجا، سیبیلو ترین زن جهان

مسلما هیچ خانمی دوست ندارد موهای پشت لبش رشد کرده و زیبایی زنانه صورتش را بهم بریزد ولی این مسئله در مورد زن جوانی در هندوستان کاملا متفاوت است و همین او را تبدیل به یکی از سوژه های داغ این روزهای فضای مجازی کرده است. خانمی که تصویر و داستانش را در این بخش از نمناک با شما به اشتراک گذاشته ایم.

شیجا، 35 ساله، در بخش وضعیت واتس اپ خود، زیر عکسی که با صورت پر موی خود منتشر کرده بود، نوشت:"من عاشق سبیل هایم هستم." این اظهار نظر او در پاسخ به افرادی بود که بارها و بارها در فضای مجازی در مورد سیبیل هایش از او سؤال کردند. او می گوید:"تنها چیزی که می توانم بگویم این است که من آن را دوست دارم. خیلی."

شیجا که تنها از یک نام برای معرفی خود استفاده کرده، در منطقه کانور در ایالت جنوبی کرالا زندگی می کند. او مانند بسیاری از زنان، پشت لبش موهایی دارد اما برعکس زنان دیگر، هرگز به فکر رفع آنها نیفتاده و تمایلی به تمیز کردن این موها ندارد.

سیبیلو ترین دختر

شیجا می گوید در حالی که مرتباً ابروهایش را از موهای اضافه تمیز میکند، هرگز نیازی به برداشتن موهای بالای لب خود احساس نکرده و از حدود پنج سال پیش، پس از آنکه متوجه شد این موها در حال ضخیم شدن هستند، خوشحال تصمیم گرفت آن ها را حفظ کند.

او می‌گوید:«حالا نمی‌توانم زندگی بدون سیبیلم را تصور کنم. وقتی همه‌گیری کرونا شروع شد، دوست نداشتم همیشه ماسک بزنم زیرا صورتم را پوشانده بود. خیلی ها به او اصرار کردند که سبیل هایش را اصلاح اما شیجا نپذیرفت.

برای شیجا، داشتن سبیل به معنای راهی برای جلب توجه نیست، بلکه فقط بخشی از شخصیت اوست. او می گوید:"من فقط کاری را که دوست دارم انجام می دهم و از این کار پشیمان نیستم."

جالب اینجاست که او میگوید خانواده و دوستانش از سبیل او حمایت کرده اند و دخترش مرتب به او می گوید که صورت او با همین سیبیل هم خوب و زیباست.

اما شیجا می گوید:«مردم مرا مسخره می‌کنند و می‌گویند:این مردها هستند که سبیل دارند، چرا یک زن باید سبیل داشته باشد؟ علاوه بر اظهار نظرات این چنینی در دنیای واقعی، او کامنت های تمسخر آمیز زیادی نیز در فضای مجازی دریافت میکند که به گفته خودش به همه آنها نگاه کرده و می خندد.

سیبیلو ترین زن جهان + داستان و عکس باورنکردنی

350
این مطلب مفید بود ؟3020
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
وبگردی