فنگ شویی اتاق کار
فنگ شویی اتاق کار باعث جذب انرژی های مثبت می شود همچنین رعایت چیدمان استاندارد باعث ایجاد حسی بهتر در دفتر کار و افزایش روحیه کارمندان میشود.

فنگ شویی برای جذب انرژی مثبت در محل کار

اگر در مکانی شلوغ، به هم ریخته و تاریک کار می کنید و احساس استرس شدیدی به شما غلبه کرده است، بدانید که یک جای کارتان اشکال دارد و باید از پنج قانون فنگ شویی استفاده کنید که به شما کمک می کند تا انرژی های مثبت بیشتری را در محل کار؛ کسب کنید و انتهای روز هم احساس خوبی داشته باشید؛ پس در این قسمت از نمناک با ما همراه باشید.

پوزیشن و موقعیت میز کار

پوزیشن میز کار در فنگ شویی اهمیت بسیار زیادی دارد. باید آن را در دورترین نقطه از ورودی اتاق قرار دهید که باعث افزایش انگیزه برای انجام کارتان می شود. در واقع میز کار باید روبه روی در اتاق باشد. انجام این کار یعنی شما منتظر فرصت ها و ارتعاشات خوب هستید. اگر پشت تان به در باشد، یعنی احساس اضطراب و استرس بیشتر به شما غلبه می کند، زیرا نمی دانید که چه کسی از پشت سر وارد اتاق می شود.

فنگ شویی میز کار

سایز میز

سایز میز نباید خیلی بزرگ و خیلی کوچک باشد. باید به اندازه ای باشد که تمام لوازمی که نیاز دارید روی آن جا بشود. طراحان داخلی که از اصول فنگ شویی پیروی می کنند، پیشنهاد دارند که از میز های L استفاده کنید.

اجسام و لوازم روی دیوار

اگر می خواهید انرژی های مثبت را جذب کنید، محل کارتان را با وسیله ها و جمله های مثبت و انگیزشی پر کنید. رنگ هایی که استفاده می کنید، باید به شما حس خوب بدهند و نباید باعث ایجاد استرس شوند. به خاطر همین توصیه ما این است که تا حد امکان از رنگِ قرمز استفاده نکنید.

وسایل تزیینی دیوار

نور طبیعی

باید اطمینان حاصل کنید اتاقی که در آن کار می کنید؛ به اندازه کافی نور طبیعی را دریافت می کند. اتاق کار باید یک پنجره با سایز مناسب داشته باشد تا در صورت نیاز، پرده آن را بکشید و هر وقت نیاز بود، پرده را کنار بزنید تا روشنایی به داخل بیاید.

استفاده از گیاهان

گیاهان همیشه حال خوب را هدیه می دهند و باعث ایجاد تازگی و حس خوب در اتاق می شوند. سعی کنید از گیاهانی مانند؛ گیاه پول، گیاه یشم یا گیاه پوتوس که هوا را تصفیه می‌ کنند؛ در اتاق تان استفاده کنید.

فنگ شویی اتاق کار برای جذب انرژی و حال خوب

45
این مطلب مفید بود ؟41
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ن/ش
وبگردی