بهترین جراح زیبایی

بهترین جراح پلاستیک و زیبایی دنیا

کد مطلب : 82076زمان مطالعه : 4 دقیقه
تمام افرادی که قصد انجام عمل زیبایی میکنند دوست دارند بهترین متخصص جراحی پلاستیک ، کار آنها را انجام دهد چرا که همیشه بهترین ها قابل اعتماد ترند.

10 رتبه ی برتر بهترین جراحان زیبایی در جهان

جراحی پلاستیک در سالهای اخیر رشد چشم گیری داشته و آمار بسیار بالایی در مقایسه با سالیان دور به خود اختصاص داده است برای همین متخصصان این رشته بیشتر دیده شده و گاهی حتی به پرکارترین پزشکان نیز تبدیل شدند. در کشورمان ایران به جرات می توان گفت متخصصان زیبایی و جراحان ماهری در رشته ی جراحی پلاستیک مشعول به فعالیت هستند اما در رتبه بندی جهانی 10 رتبه ی برتر از آن افرادی است که در این بخش از نمناک معرفی شده اند.

دکتر شرل استون در نیویورک (Sherrell Aston)

دکتر شرل مدیریت و سرپرست دپارتمان جراحی پلاستیک در بیمارستان نیویورک را بر عهده دارد و همچنین پروفسور جراحی پلاستیک در دانشگاه نیویورک است و تکنیک های مختلفی از جمله FAME را در جراحی زیبایی ابداع کرده است.

شرل استون 

دکتر راج کانودیا در کالیفرنیا (Raj Kanodia)

این پزشک مشهور یک جراح پلاستیک بسیار متبحر است که به دلیل ترکیب مهارت های پزشکی پیشرفته معروف و شناخته شده است. او جراحی زیبایی را از خیلی سال قبل در هند آموخته است و همچنین برند های محصولات مراقبت از پوست را با دارو های گیاهی و ترکیب های ضد پیری میکس کرده است که باعث شده در فرآیند زیبایی هم تاثیر گذاری بسیار بالایی داشته باشد.

دکتر وافل وو در سنگاپور (Woffles Wu)

این جراح زیبایی که در سنگاپور متولد شده است، در لندن بزرگ شده و در سن 12 سالگی دوباره به زادگاه خود برگشته است. او تحصیلات دانشگاهی اش را در سنگاپور سپری کرد و در بیمارستان مشغول به کار شد. در سال 1989 نیز در یک بیمارستان عمومی در سنگاپور شروع به کار کرد و به مدت 12 سال جراح پلاستیک بود و هنوز هم هست.

دکتر وافل وو

دکتر جورج هررا در ارژانتین (Jorge Herrera)

این متخصص زیبایی و جراح پلاستیک به دلیل تخصصش در انجام جراحی های ساختاری روی صورت و کمک به زیباتر شدن بیماران در سن های مختلف، معروف شده است. او همچنین نقص های مادرزادی را که روی زیبایی افراد تأثیر گذاشته است و آسیب دیدگی های زیبایی صورت به دلیل تصادف را هم به خوبی جراحی و ترمیم می کند و می تواند به طور کل عملکرد ماهیچه های صورت را بهبود ببخشد.

دکتر دس فرنادس در آفریقای جنوبی (Des Fernandes)

این پزشک یکی از جراحان زبردست آفریقای جنوبی است که در جراحی زیبایی مهارت بسیار زیادی دارد. او تکنیک های مختلف را در جراحی زیبایی ابداع کرده و می تواند بافت صورت افراد را برای زیباتر شدن به خوبی تغییر دهد.

دس فرنادس

دکتر ایوو پیتانگوی در برزیل (Ivo Pitanguy)

این پزشک در سال 1926 در کشور برزیل متولد شد و به مطالعه رشته جراحی زیبایی مشغول شد تا این که قبل از مهاجرت به اروپا؛ به یک جراح زیبایی تبدیل شده بود. او در سال 1953 مجددا به برزیل برگشت و در بیمارستانی مشغول به کار شد. در سال 1961 عده زیادی از قربانیان حاصل از سوختگی را درمان کرد. او اکنون در کلینیک خودش مشغول به کار است و جزء بهترین و بزرگترین جراحان زیبایی است.

دکتر سیدنی کلمن در نیویورک (Sydney Coleman)

این جراح زیبایی مدرک پزشکی خود را از دانشگاه تگزاس گرفته است. او بعد از طی کردن دوران انترنی و رزیدنتی در بیمارستان توانست به یک جراح زیبایی بسیار متبحر در سانفرانسیسکو تبدیل شود اما اکنون مطالعات مربوط به جراحی اش را در مکزیک ادامه می دهد.

جراح پلاستیک ماهر

دکتر اولیویر اچ. دی فرهان در فرانسه و انگلستان (Olivier H. de Farhan)

این پزشک یک جراح پلاستیک فرانسوی است که در فرانسه و انگلستان مشغول به کار است. او جراحی های زیبایی از جمله بوتاکس و فیلر و انواع ساختارهای لیپو را به خوبی انجام می دهد. او همچنین به دلیل نتایج جراحی که کاملاً طبیعی هستند، بسیار معروف است و در زمینه لیفت صورت و پلک بسیار عالی عمل می کند. همچنین میتواند صورت افراد را به گونه ای با فیلر پر کند که ظاهر جوان تر و بسیار طبیعی داشته باشند.

دکتر میشل پفلاگ در ‏سوییس (Michel Pfulg)

این پزشک سرپرست دپارتمان جراحی های پلاستیک در سوئیس محسوب می شود که جراحی های بسیار بزرگی را پشت سر گذاشته است و همچنین در کلینیک خودش هم مشغول به کار است و افتخارات بزرگی را در زمینه جراحی زیبایی رقم زده است.

بهترین جراح زیبایی

دکتر جوزه جوری در آرژانتین (Jose Juri)

این پزشک آرژانتینی مدیریت کلینیک جراحی پلاستیک را در آرژانتین برعهده دارد و هم چنین بر اساس نیاز بیمار عمل می کند و نتیجه ای را به او تحویل می دهد که خواست خود او است و به همین دلیل معروف شده است. او جراحی های پلاستیک مختلفی را به انجام رسانده است و تاکنون بیش از 10 هزار رینوپلاستی و جراحی زیبایی بینی را انجام داده و همچنین در جراحی بزرگ کردن سینه هم نتایج خوبی از خود به جای گذاشته است.

بهترین جراح پلاستیک و زیبایی دنیا

511
این مطلب مفید بود ؟110
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک/ح.ب/ن
وبگردی