زنی روسی
زن روسی رکورد عجیب و غریبی را به نام خود ثبت کرده است که در نوع خود باورنکردنی است. در ادامه این گزارش عکس خانواده وی را نیز مشاهده می کنید.

رکورد بیشترین زایمان تاریخ در دست زن روسی

یک زن روسی که در قرن هجدهم میلادی می زیسته، رکورد بیشترین تعداد زایمان در طول تاریخ را به خود اختصاص داده است. او به طور کلی 71 فرزند را به دنیا آورده است که 69 فرزندش زنده مانده و 2 فرزندش بعد از تولد از دنیا رفتند.

این زن، همسر یک کشاورز بوده و در طول عمر خود 27 بار زایمان کرده است. از این تعداد، 16 بار زایمان دوقلو بوده و 4 بار زایمان چهارقلو بوده است. همچنین، 7 بار زایمان او نیز سبب به دنیا آمدن سه فرزند شده است. تمامی فرزندان این زن به سلامت کامل دنیا آمده اند و فقط دو پسرش در زمان تولد فوت کرده‌اند.

زنی روسی

واسیلیف شوهر این زن بوده که همانطور که در ابتدای این بخش از سرگرمی نمناک هم اشاره شد، از همسر اولش که رکوردداران بیشترین تعداد فرزند است در بازه زمانی بین سال‌های 1725 تا 1765، به طور کلی در 27 زایمان، صاحب 69 فرزند شد که اتفاق شامل 16 دوقلو، 7 سه‌قلو و 4 چهارقلو بود.

جالب است بدانید آقای واسیلیف همچنین از همسر دوم خود 18 فرزند (شامل 6 دوقلو و 2 سه‌قلو) داشت که در مجموع تعداد فرزندانش از دو ازدواجش به 87 نفر می‌رسد.

زنی با 69 فرزند و زایمان های عجیب، رکورد دار گینس شد + عکس

3.639
این مطلب مفید بود ؟2811
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/م
وبگردی