ثروتمندترین گربه جهان
امروزه بسیاری از افراد در فضای مجازی به وسیله حیوانات خانگی خود تولید محتوا می کنند، یکی از معروف ترین حیوانات در این فضا گربه ای به نام نالا است.

ثروتمندترین گربه جهان در فضای مجازی

امروزه پای حیوانات خانگی به فضای مجازی نیز باز شده و بسیاری از افراد برای حیوانات خانگی خود در اینستاگرام و...پیج زده و از این طریق کسب درآمد می کنند. پرطرفدارترین و ثروتمندترین حیوان خانگی در جهان، گربه‌ای به نام نالا است!

گربه

ثروت گربه معروف اینستاگرام و صاحب ثروتمندترین گربه جهان

پوکی دختری که نام اصلیش Variseri Mathachitivan است، بعد از اینکه گربه ای را در جریان بازدید از پناهگاه حیوانات، نجات داد، از سال 2012 تصمیم گرفت تا تصاویر و فیلم‌های گربه‌اش را در اینستاگرام به اشتراک بگذارد. او بعد از انتشار فیلم و عکس هایی از نالا، کپشن هایی را از زبان گربه اش منتشر نمود و همین امر موجب شد که مخاطبان بتوانند بهتر با این گربه ارتباط برقرار کنند، از آن زمان تا به حال، گربه پوکی که نالا نام دارد و برند کامل غذای او 100 میلیون دلار برای صاحبش درآمد داشته باشد و اکنون نالا با ثروت 100 میلیون دلاری ثروتمندترین گربه دنیاست.

گربه ثروتمند

پوکی اکنون از حساب کاربری نالا برای جمع‌آوری پول برای مراکز حمایت از حیوانات و گسترش آگاهی در زمینه تأمین رفاه حیوانات استفاده می‌کند.

همچنین این گربه ثروتمند به سبب داشتن بیشترین تعداد فالوور در اینستاگرام (حدود 4.5 میلیون دنبال کننده )اخیراً به عنوان بهترین تیک‌تاکر سال برگزیده شده است و در رقابت با چهار کاربر دیگر (انسان) رکورددار گینس است.

ثروتمندترین گربه جهان مال کیه و چقدر درآمد داره؟

59
این مطلب مفید بود ؟90
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ن.ج
وبگردی