تولد
پولدار ترین سگ جهان
گونتر چهارم یک سگ زیبای آلمانی است که زندگی بسیار خاصی دارد، همچنین این سگ آلمانی دارای ثروت باورنکردنی می باشد.

گونتر چهارم ؛ ثروتمندترین سگ جهان از سلسله ای پولدار

دنیا پر از حیوانات اهلی نازپرورده است که به واسطه ی دارایی صاحبانشان زندگی متفاوتی را تجربه می کنند. برخی از حیوانات هم هستند که نهایت خوش شانی را داشته و خود صاحب دارایی اند و ارثی عظیم آن ها را از دیگر حیوانات متمایز کرده است، مثل گونتر چهارم، یک سگ زیبای آلمانی و عضو ثروتمندترین سلسله سگ های جهان که صاحب ثروتی میلیون دلاری است.

سگی که تصویرش را در این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می کنید ثروتی تقریبا 400 میلیون دلاری دارد و در کمال حیرت این ثروت را از پدرانش به ارث برده.

گونتر چهارم

داستان ثروتمندترین سلسله سگ های جهان در سال 1991 آغاز شد، زمانی که کنتس آلمانی کارلوتا لایبنشتاین درگذشت و حیوان خانگی معتمد خود، گانتر سوم را ترک کرد. این مرد ثروتمند ظاهراً خانواده نزدیکی نداشت، بنابراین تمام ثروت خود را به نام سگش زد. جالب اینجاست که ثروتی که گانتر دوم در آن زمان به ارث برده حدود 100 میلیون دلار تخمین زده شده است، اما افرادی که وظیفه مدیریت ثروت را دارند از آن زمان این ثروت را تقریباً چهار برابر کرده اند و باید گفت وظیفه ی خود را به خوبی انجام داده اند.

سگ آلمانی

پس از مرگ گونتر سوم ثروت او به توله اش یعنی گونتر چهارم رسید. یک ویلای 7000 فوتی هشت اتاق خوابه در میامی، به همراه زمین هایی در باهاما، ایتالیا و آلمان از جمله دارایی های این سگ است. این سگ خوشبخت ثروتمند در یک عمارت چند میلیون دلاری واقع در میامی زندگی می کند که براساس گزارشات این خانه در سال 2000 از مادونا خریداری شده است.

او بیشتر وقت خود را در اتاق خواب اصلی می گذراند، و بقیه خانه را برای فیلمبرداری در سینما و تلویزیون اجاره می کنند. او همچنین وقت خود را صرف شنا در استخر سفارشی می کند و با لیموزین شخصی خود سفر و از بهترین غذاهای لذیذ (استیک با کیفیت بالا، خاویار، آب بطری و غیره) استفاده می کند.

پولدارترین سگ جهان

در بسیاری از موارد، صاحبان حیوانات خانگی برای جلوگیری از کلاهبرداری، توانایی متولی را در برداشت پول از صندوق حیوانات خانگی محدود می کنند (معمولاً طول عمر تخمینی وارث). مواردی وجود داشته است که حیوان خانگی که وارث اموال شخصی بوده مرده است، اما افرادی که وظیفه مدیریت صندوق را دارند، این مسئله را اطلاع نداده و برای حفظ منافع خود همچنان روال را ادامه داده اند.

هنوز از نوادگان فعلی سلسله گونتر به عنوان گونتر چهارم یاد می شود، اما به احتمال زیاد سگی که در حال حاضر مالک این ثروت عظیم است گونتر پنجم یا ششم است.

گونتر ؛ پولدارترین سگ جهان با ثروتی باورنکردنی

4.8196
این مطلب مفید بود ؟1888
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب/ن
برچسب : سگ های جالب
وبگردی