ثروتمند ترین مرد جهان
جدیدترین آمار منتشر شده نشان می دهد که ایلان ماسک دیگر پولدارترین فرد جهان نیست و شخص دیگری رتبه اول ثروتمندهای دنیا را به خود اختصاص داده است.

ثروتمند ترین فرد جهان تغییر کرد؛ ایلان ماسک دوم شد

هر ساله چندین بار لیست رتبه برترهای ثروتمندترین افراد جهان توسط وب سایتهایی همچون فوربس منتشر می شود. لیستی که مدتی، ایلان ماسک صدر آن را تصاحب کرده بود حالا با یک تغییر مواجه شده و تاجر معروف و صاحب برند ال وی ( لویس ویتون ) به صدر آن رسیده و عنوان ثروتمند ترین فرد جهان را به خود اختصاص داد.

"برنارد آرنو " تاجر فرانسوی که اغلب او را با برند معروف و موفق Louis Vuitton می شناسند، با دارایی خالص 185.4 میلیارد دلاری موفق به کسب مقام پولدارترین مرد جهان شد. ثروت ایلان ماسک با کمی تغییر پس از خرید توییتر، در حال حاضر 185.3 میلیارد دلار گزارش شده است.

لویس ویتون

مختصر بیوگرافی برنار آرنو؛ صاحب برند ال وی

برنار آرنو بازرگان، کارآفرین، سرمایه‌دار و کلکسیونر آثار هنری متولد 5 مارس 1949 در شهر روبه در شمال فرانسه است. پدرش ژان لئون آرنو، کارخانه‌دار و مالک شرکت ساخت‌وساز فیرت-ساوینل بود. برنارد آرنو تاکنون دو بار ازدواج کرده و همسر دومش هلن مرسیه، یک پیانیست اهل کبک کانادا و کلکسیونر نت‌های موسیقی می‌باشد. برنارد 5 فرزند دارد و یکی از دخترانش نیز در حال حاضر از مدیران ال و ام هاش است.

ایلان ماسک

مختصر بیوگرافی ایلان ماسک

ایلان ماسک، کارآفرین و مخترع آمریکایی، مدیرعامل تسلا و اسپیس‌اکس، کارخانه سازنده خودروهای الکتریکی و شرکت موشک‌سازی و ارائه‌دهنده اینترنت ماهواره‌ای سال 1971 در شهر پرتوریا یکی از کلان‌شهر‌های آفریقای جنوبی متولد شد.

پدرش یک مهندس اهل آفریقای جنوبی و مادرش مدل و متخصص تغذیه کانادایی الاصل است. او دارای یک برادر و خواهر به نام های کیمبال و توسکا ماسک می باشد که یکی سرمایه‌گذار و طرفدار محیط زیست (کیمبال) و دیگری هم تهیه‌کننده و کارگردان (توسکا) است. او دارای 5 پسر (دوقلو و سه قلو) به نام‌های دامیان (Damian)، گریفین (Griffin)، خاویر (Xavier)، ساکسون (Saxon) و کای (Kai) است. در واقع ایلان 6 پسر داشت، ولی یکی از آن‌ها در دوران کودکی به دلیل بیماری از دنیا رفت. ایلان ماسک جزو باهوش ترین افراد جهان است که متخصصان، IQ او را 155 برآورد می‌کنند.

ثروتمندترین فرد جهان در حال حاضر چقدر پول داره؟

3.18
این مطلب مفید بود ؟53
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ن.ج
وبگردی