تولد
روز جهانی خیاط
خیاطی یکی از شغل های باستانی و پرطرفدار در زمان حال می باشد و در همین راستا روز چهارم ماه ژوئن در تقویم جهانی، مصادف با روز جهانی خیاط ثبت شده است.

نگاهی به 4 ژوئن ، روز جهانی خیاط

در میان روزهای تعیین شده مهم در تقویم جهانی، یک روز خاص متعلق به خیاطان خوش ذوق و زحمت کشی است که برای شیک پوش بودن ما ساعتها تلاش می کنند. 4 ماه ژوئن، روز خیاط روزی است که در آن مردم را تشویق می کنند تا بهتر لباس بپوشند و سپاسگزار افرادی باشند که این لباس های زیبا را برای آن ها می دوزند. خیاط نقش مهمی در زیبایی ظاهر ما دارد به خاطر همین روز خیاط، زمانی برای تشکر از این افراد است.

هیچ شکی نیست که مهارت خیاطی مهارت بسیار بزرگی است  زیرا باعث می شود که ما ظاهر بهتری داشته باشیم و در هر مراسمی متناسب با آن بهتر به نظر برسیم و جذابیت خود را افزایش دهیم. بنابراین روز جهانی خیاط روزی است که آن را در کل جهان جشن می گیرند. 

بهترین راهِ جشن گرفتن این روز، و نشان دادن سپاسگزاری از خیاط، این است که لباس های زیبایی بپوشیم که ساخته دست خیاط است و همچنین می توانیم برای خیاط های اطرافمان کادو ببریم . پوشیدن یک کت و شلوار زنانه یا مردانه راهی عالی برای نشان دادن هنر دست خیاط است. نمناک، این روز مهم را به تمام خیاطان دوست داشتنی سرزمینمان تبریک می گوید. 

روز جهانی خیاط

پیام های زیبا و مفهومی تبریک روز جهانی خیاط

On Tailors Day, let us remember the fact that a tailor plays a huge role in making us look elegant and presentable in all kinds of occasions. We should be grateful to them for all their hard work. 

روز جهانی خیاط فرصتی برای یادآوری به همه ما است که به جذابیت خود در تمام شرایط نگاهی بیاندازیم و سپاسگزار افرادی باشیم که با سخت کوشی این جذابیت را برای ما فراهم کردند. 

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_ 

A tailor is someone who quietly does his job with the sewing machine and gives his best to make us look perfect. Happy Tailors Day.

خیاط کسی است که در سکوت کامل پشت چرخ خیاطی می نشیند و کارش را تمام می کند و باعث می شود که ما بهترینِ خودمان به نظر برسیم. روز خیاط مبارک. 

خیاط

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_ 

You will always need a tailor in your life to tell you which type of clothes suits you the best. Happy Tailors Day.

همه شما در زندگی به یک خیاط ماهر نیازمندید تا به شما بگوید چه لباس هایی بیش از همه برایتان متناسب است. روز خیاط مبارک. 

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_ 

A tailor helps you to make your own style statement, he is always prepared to work according to your preferences and make you look graceful. Happy Tailors Day.

خیاط به شما کمک می کند تا استایل مناسب خود را پیدا کنید و همیشه آماده است که طبق ترجیح و سلیقه شما کار کند و شما را به فرد جذاب تری تبدیل کند. روز خیاط مبارک. 

تبریک روز خیاط

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_ 

The only person who knows your measurements perfectly is your tailor. He is the one who works with dedication to ensure that there are no errors in your dressing style. Happy Tailors Day. 

تنها کسی که سایز بدن شما را دقیقا می داند، خیاط است. او زمان زیادی را صرف می کند تا مطمئن شود هیچ گونه خطایی در استایل و لباس شما وجود ندارد. روز جهانی خیاط مبارک.

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_ 

Tailoring is an art that is difficult to master, you have to be inch perfect in all the minute details of making clothes. Happy Tailors Day.

خیاطی هنری است که استاد شدن در آن سخت است  زیرا باید سانت به سانت جزئیات لباس شما را با دقت بدوزد. روز جهانی خیاط مبارک.

روز خیاط

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_ 

Today is Tailors Day, the day on which you should wear your best dresses and thank the person who created them. 

امروز روز جهانی خیاط است ؛ روزی که در آن باید بهترین لباس هایتان را بپوشید و سپاسگزار افرادی باشید که آن را دوخته اند. 

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_ 

Tailoring is a kind of job that requires creativity, you can never become a good tailor if you lack creativity in making new designs of clothes frequently. Happy Tailors Day. 

خیاطی شغلی است که نیاز به خلاقیت دارد. اگر فرد مورد نظر خلاقیت نداشته باشد، نمی تواند هرگز به یک خیاط خوب تبدیل شود. روز جهانی خیاط مبارک.

خیاطی

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_ 

You should never doubt the qualities of a tailor, he has the power to make even an average person look smart. Happy Tailors Day.  

هرگز نباید استعداد های خیاط را فراموش کنید. زیرا او قدرت دارد که یک فرد معمولی را به یک فرد جذاب تبدیل کند. روز جهانی خیاط مبارک.

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_ 

You can never ignore the role of a tailor in your life, you will always need his services at crucial junctures of your life. Happy Tailors Day. 

هیچ گاه نمی توانید نقش مهم خیاط را در زندگی نادیده بگیرید. او همیشه آماده است که بهترین خدمات را برای زندگی شما داشته باشد. روز جهانی خیاط مبارک.

متن روز خیاط

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_ 

We wear so many clothes every day, but we never think of the people who worked tirelessly to create them. Tailors Day is dedicated to those people who create magic with a pair of scissors and a needle in their hands.

همه ما در طول روز لباس های مختلفی می پوشیم اما هرگز به تلاش بی وقفه و خستگی ناپذیر پشت آن دقت نمی کنیم. روز خیاط برای افرادی است که با قدرت جادویی شان، نخ، سوزن و قیچی در دست می گیرند و معجزه خلق می کنند.

روز جهانی خیاط + پیام تبریک به انگلیسی و فارسی

53
این مطلب مفید بود ؟30
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /ن
برچسب : آموزش خیاطی
وبگردی