عجیب و غریب
افراد عجیب و غریب زیادی در سرتاسر دنیا وجود دارند اما یکی از عجیب ترین آنها این زن و مرد خارجی هستند که باعث تعجب همگان شده اند.

دیدار قد بلندترین مرد دنیا با کوتاه‌قدترین زن جهان

ویدیویی از ملاقات جدید سلطان کوسن قدبلندترین مرد جهان با جیوتی امگه کوتاه‌قدترین زن جهان وایرال شده است، در این ویدیو تفاوت قد و دست و پای خانم هندی و آقای اهل ترکیه مورد توجه قرار گرفت. در ادامه این بخش از نمناک عکس هایی از دیدار قدبلندترین مرد دنیا با کوتاه‌قدترین زن جهان منتشر نموده ایم.

قد بلندترین مرد دنیا کیست؟

سلطان کوسن بلند قدترین مرد جهان متولد 10 دسامبر 1982 در شهر ماردین ترکیه است که 2 متر و 51 سانتی قد دارد و رکورد او در کتاب رکوردهای گینس نیز ثبت شده‌است. او همچنین دارای رکورد بلندترین دست دنیا با اندازه 27.5 سانتی‌متر می‌باشد وپاهایش نیز 36.5 سانتیمتر است. سلطان کوسن ازدواج کرده و همسرش مروه دیبو از اعراب سوریه می باشد.

قد بلنرترین مردجهان

قد بلند ترین مرد جهان در کنار کوتاه قد ترین زن جهان

قد کوتاه ترین زن جهان کیست؟

جیوتی آمجه، دختر 62.8 سانتی متری (کمی بیش از دو فوت)هندی به عنوان کوتاه ترین و کوچکترین زن دنیا در کتاب گینس ثبت شد، او که به دلیل اختلالات هورمونی و بیماری استخوان ناشی از آن کوچک ترین زن دنیا شده بود در 24 سالگی ازدواج کرده است.

قدبلندترین مرد دنیا با کوتاه‌قدترین زن جهان، اولین بار در سال 2018 در قاهره پایتخت مصر به دعوت وزارت فرهنگ و گردشگری مصر ملاقات کردند اما ملاقات جدید آنها در کالیفرنیا آمریکا روز دوشنبه، 19 فوریه اتفاق افتاد که ضمن دیدار صبحانه صرف کردند و عکس یادگاری گرفتند.

زن و مردی که با همه آدم های دنیا فرق دارن + عکس

56
این مطلب مفید بود ؟60
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ن.ح
برچسب : عجیب و غریب
وبگردی