تولد
زشت ترین زن جهان

عکس زشت ترین زن جهان وقتی هنوز خوشگل بود

کد مطلب : 90980تعداد نظرات : 2 نظرزمان مطالعه : 1 دقیقه
زشت ترین زن جهان شاید بی رحمانه ترین لقبی بود که به مری آن بیوان داده شد؛ مادری که پیش از بیماری با چهره ای زیباتر از فرزندانش مراقبت میکرد.

زشت ترین زن جهان؛ داستان غم انگیز مری آن بیوان

عکس زشت ترین زنان جهان را که صورتی با فرم و ساختار غیر طبیعی دارد را حتما شما هم دیده اید، مادری عاشق فرزندانش که بخاطر تامین زندگی آنها با وجود تمسخر و ناملایمتی ها، همچنان به تلاش خود ادامه داد تا امروز نامش به القابی دیگر از نازیبایی ها برده شود.

مری که در یک خانواده بزرگ و تقریبا فقیر در شهر لندن بدنیا آمده بود خیلی زود به عنوان پرستار بیمارستان شروع به کار کرد. در 29 سالگی، با فردی بنام توماس بوان ازدواج کرده و صاحب چهار فرزند شد؛ همه چیز خوب بود تا اینکه ماری دچار دردهای عجیب میگرن و عضلات و مفاصل شد و این دردها کم کم به رشد و تغییر غیرعادی صورت که باعث زشت شدن او شد، منجر گشت و این تغییرات او را به شرایطی رساند که دیگر شباهتی به یک زن نداشت. در ادامه این بخش از نمناک، تصویر دوران قبل و بعد از بیماری مری آن بیوان را مشاهده می کنید.

مری ان بیوان

عکس مری آن بیوان ملقب به زشت ترین زن جهان

زشت ترین زن جهان

عکس زشت ترین زن دنیا پیش از بیماری و تغییر قیافه

وضعیت مری روز به روز بدتر می‌شد تا اینکه او متوجه شد که یک مسابقه به نام "زشت‌ترین زن جهان" وجود دارد و تصمیم گرفت در این مسابقه شرکت کند، زیرا جایزه آن مبلغ قابل توجهی داشت. او به عنوان برنده این مسابقه انتخاب و بعدها برای تامین هزینه های زندگی اش در یک سیرک مشغول به کار شد.

عکس زشت ترین زن جهان وقتی هنوز خوشگل بود

3.479
این مطلب مفید بود ؟5326
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ن.ح
2 نظر به ثبت رسیده است
محدثه1402-07-12
قبل از بیماریش زیبا بود ...
240
محمد1402-09-20
بعد از بیماری روحش زیباتر شد با توجه به فداکاریش برای خانواده.
40
وبگردی