سریال یاغی

صحنه لو رفته از طلا و رحمان سریال یاغی غوغا کرد

تاریخ انتشار : 2 شهریور 1401کد مطلب : 88367تعداد نظرات : 3 نظر
صحنه منتشر شده از طناز طباطبایی در نقش طلا مطلا و مهدی حسینی نیا در نقش رحمان سریال یاغی، همه طرفداران این سریال را نگران کرد.

صحنه وایرال شده از طلا و برادرشوهرش رحمان سریال یاغی

یاغی، سریالی ایرانی در ژانر اجتماعی و خانوادگی به کارگردانی محمد کارت و تهیه کنندگی سید مازیار هاشمی است که این روزها دلیل داستان مهیج و ایفای نقش فوق‌العاده بازیگرانش به پرطرفدار ترین سریال در شبکه های اجتماعی تبدیل شده است.

صفحه سریال یاغی به تازگی قسمت کوتاهی از قسمت 16 این سریال را منتشر نموده که به سرعت در فضای مجازی ویرال شده و تصاویرش را در این بخش از نمناک مشاهده می کنید، واکنش های مختلف مخاطبان این سریال جذاب را در پی داشته است و تبدیل به مطلبی شد که غوغا بپا کرد.

طلا مطلا در یاغی

قسمت 16 سریال یاغی لو رفت؟!

قسمت 16 سریال یاغی فردا پنج شنبه به صورت اختصاصی از پلتفرم فیلیمو پخش می شود اما ویدیوی کوتاهی از این قسمت در فضای مجازی به سرعت منتشر شد. در این ویدیو طلا همسر بهمن خان با بازی طناز طباطبایی و رحمان برادر بهمن با بازی مهدی حسینی نیا حضور دارند که رحمان در حال کندن زمین است.

با توجه به قسمت قبلی سریال بعد از افشا شدن راز بهمن و پی بردن طلا از اینکه همسرش در مرگ پدرش نقش داشته است، بسیاری از مخاطبان حدس می زنند که طلا و رحمان با همدستی یکدیگر بهمن با بازی پارسا پیروز فر را به قتل رسانده اند و برخی دیگر معتقدند قرار است اتفاقات جذابتری در سریال رخ دهد و اگر بهمن خان کشته شود، سریال جذابیت خود را از دست خواهد داد.

طلا و برادر بهمن

سریال یاغی و بازیگران پرطرفدارش

یاغی، سریالی ایرانی در ژانر اجتماعی و خانوادگی است که در سال 1401 به کارگردانی محمد کارت و تهیه کنندگی سید مازیار هاشمی ساخته و به صورت اختصاصی از شبکه نمایش خانگی فیلیمو پخش می شود. این مجموعه نمایش خانگی که اقتباسی از رمان سالتو؛ اثر مهدی افروز منش می باشد، به روایت زندگی پر از مشکل ورزشکاری با استعداد اما محروم به نام جاوید، می پردازد که تمام سعی خود را برای حل مشکلاتش می کند.

طلا و بهمن

پارسا پیروزفر، علی شادمان، طناز طباطبایی، امیر جعفری، آبان عسکری، مهدی حسینی نیا، مه‌لقا باقری، عباس جمشیدی فر، فرهاد اصلانی، نیکی کریمی، جواد خواجوی، الیکا ناصری و... از بازیگران اصلی این سریال محسوب می شوند.

صحنه لو رفته از طلا و رحمان سریال یاغی غوغا کرد

3.5215
این مطلب مفید بود ؟15065
منبع : عکاس: پیموده باران / عکاس: مجید طالبی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
3 نظر به ثبت رسیده است
احمدرضا خرم1401-06-03
اگر نویسنده بهمن را که حالا در بازیگریش گل کرده خدف کند خطای بزرگی کرده است این صحنه نمایانگر دفن بهمن خان نباید باشد چون صحنه اولا قبرستان نیست و ثانیا چرا باید بهمن خان در جای مخفی دفن شود این چیز دیگریست یا درپی در اوردن چیزی از زیر خاک است ویا مخفی کردن چیزی دیگر !!
203
هوشنگ1401-06-03
بله موافقم حذف بهمن کلا هیجان فیلم رو کم میکنه
50
محمد حسین عزیزی1401-06-05
میمون رحمان مرده
170
وبگردی