طناز طباطبایی

صحنه دیده نشده از سریال یاغی؛ طناز منتشر کرد

تاریخ انتشار : 6 شهریور 1401کد مطلب : 88405تعداد نظرات : 1 نظر
دیدن حال و هوای بازیگران در پشت صحنه سریال، همیشه برای مخاطبان جذاب بوده و هست پس تماشای قابی از پشت صحنه سریال یاغی خالی از لطف نخواهد بود.

قابی جذاب از پشت صحنه پرانرژی سریال یاغی

طناز طباطبایی در استوری اینستاگرام خود، صحنه ای دیده نشده و متفاوت از سریال یاغی را به اشتراک گذاشت. صحنه ای که در آن بازیگران نقش های اصلی این سریال، یعنی طلا مطلا، بهمن خان، جاوید و رحمان در کنار محمد کارت کارگردان در حال قدم زدن هستند. تصویری که انرژی بالای اش به سادگی به مخاطب منتقل می شود. طناز طباطبایی هم با انتشار متنی زیبا، حال خوش این عکس را خوش‌تر کرد.

باغ بهشت و سایه طوبی و قصر و حور با خاک کوی دوست برابر نمی کنم.

طناز طباطبائی

در این تصویر بازیگر نقش شیرین در هیس دخترها فریاد نمی زنند را در پشت صحنه سریال یاغی را همراه محمد کارت کارگردان، پارسا پیروزفر، مهدی حسینی نیا، علی شادمان مشاهده می کنید.

استوری طناز طباطبایی برای جاوید سریال یاغی

بازیگر فیلم منیر قیدی ویلایی‌ها که ارتباط خوبی با علی شادمان جاوید سریال یاغی دارد و هر از گاهی بازی تحسین برانگیز او را تمجید می کند، در ادامه استوری های خود عکسی از علی شادمان را منتشر نمود و نوشت نور بباره برات.

علی شادمان

طناز طباطبایی بازیگر سینما و تلویزیون 20 اردیبهشت 1362 در تهران به دنیا آمده است. دیشب باباتو دیدم آیدا، هیس دخترها فریاد نمیزنند، ویلایی ها، خشم و هیاهو، یاغی، شنای پروانه، رانت خوار کوچک، میوه ممنوعه، صداها، پریناز، قلب یخی، شاهگوش، آرایش غلیظ و... از آثار هنری طناز طباطبایی هستند.

صحنه دیده نشده از سریال یاغی؛ طناز منتشر کرد

430
این مطلب مفید بود ؟246
منبع : عکس: آرمین احماری / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
1 نظر به ثبت رسیده است
مهرسانا1401-06-06
دوستت دارم طناز عزیز
عالی بازی کردی
30
وبگردی