تولد
رحمان سریال یاغی

صحنه ای مشکوک از رحمان سریال یاغی منتشر شد

تاریخ انتشار : 16 شهریور 1401کد مطلب : 88527زمان مطالعه : 2 دقیقه
محمد کارت، کارگردان سریال یاغی و همسر آبان عسگری بازیگر نقش عاطی در این سریال، جمله و تصویری شک برانگیز درباره کاراکتر رحمان منتشر کرد.

عکس رحمان سریال یاغی و خبری که محمد کارت منتشر کرد

سریال یاغی ساخته محمد کارت با داستان متفاوت و جذابش یکی از سریال های پربیننده خانگی است که هر پنج شنبه از پلتفرم فیلیمو پخش می شود. کارگردان سریال یاغی محمد کارت قبل از پخش قسمت 18 سریال یاغی استوری را در صفحه اینستاگرام خود قرار داد که خبر از حذف یکی از کاراکترهای سریال یاغی را می دهد. در ادامه این بخش از نمناک استوری محمد کارت را مشاهده می کنید.

حذف یکی از کاراکترهای سریال یاغی در قسمت جدید

استوری محمد کارت

مشخص نیست که این خود رحمان سریال یاغی است که حذف خواهد شد یا فردی که او اسلحه را به سمتش نشانه رفته.

هر هفته قبل از پخش قسمت جدید سریال یاغی پیج رسمی این سریال ویدیوی کوتاهی از قسمت جدید سریال را پخش می کند. پخش این ویدیو کوتاه از صفحه رسمی سریال یاغی و به دنبال آن استوری محمد کارت که خبر از خداحافظی با یکی از کاراکترهای عزیز یاغی می دهد، موجب واکنش های زیادی از طرفداران سریال یاغی شد.

بسیاری از کاربران حدس می زنند که مربی کشتی یا طلا به دست رحمان (مهدی حسینی نیا ) کشته می شوند، عده ای دیگر این ویدیو کوتاه را گمراه کننده دانسته و می گویند رحمان خواب می بیند و یا فلش بکی به قسمت های قبل سریال و کشتن اسیدپاش است. به نظر شما قرار است این هفته در سریال یاغی چه اتفاقی رخ دهد؟

مهدی حسینی نیا

یاغی سریالی به کارگردانی محمد کارت و نویسندگی مشترک محمد کارت، پدرام پورامیری و حسین دوماری است که با نگاهی آزاد به رمان سالتو نوشته مهدی افروزمنش به نگارش درآمده است. این سریال که بر اساس گفته ها قرار است در قالب 20 قسمت پخش شود، زندگی سخت پسری جنوب شهری به نام جاوید را با تمامی مشکلات و سختی هایش و تلاش مضاعف برای بهبود اوضاع را به تصویر می کشد و در آن بازیگرانی چون طناز طباطبایی، پارسا پیروز فر، علی شادمان، الیکا ناصری، آبان عسکری، امیر جعفری، مهدی حسینی نیا و... به ایفای نقش پرداخته اند.

صحنه ای مشکوک از رحمان سریال یاغی منتشر شد

4.321
این مطلب مفید بود ؟183
منبع : عکاس: مجید طالبی / پیموده باران / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی