متولدین شب یلدا

طالع بینی متولدین شب چله

کد مطلب : 79307زمان مطالعه : 5 دقیقه
خوصیات اخلاقی متولدین شب یلدا با آذر ماهی ها کاملا متفاوت است و یلدایی ها مشخصات خاص خود را دارند که می توانید با دانستن آنها ارتباط بهتری با متولدین یلدا داشته باشید.

متولدین شب یلدا چه خصوصیاتی دارند؟

شب یلدا به آخرین شب پاییز و طولانی ترین شب سال گفته می شود که با سی آذرماه مصادف است. اغلب ایرانیان شب یلدا را جشن می گیرند اما در خانواده ای که متولد شب یلدا داشته باشد این جشن رنگ و بوی تولد را به خود می گیرد.

متولد آخرین شب پاییز نه کاملا ویژگی های شخصیتی آذرماهی ها را داراست و نه کاملا شبیه دی ماهی هاست. متولد یلدا ویژگی های شخصیتی خاص خود را دارد که در ادامه این بخش از نمناک به بیان ویژگی های متولدین شب یلدا می پردازیم.

متولدین شب یلدا

طالع بینی و ویژگی های شخصیتی متولدین شب یلدا

اگر روز تولد شما مقارن با شب یلداست، یعنی متولد روز سی ام آذر هستید، دارای خصوصیات رفتاری زیر می باشید:

زیبایی برای متولدین یلدا بسیار مهم است:

متولدین یلدا همیشه دوست دارند که چهره ای بی عیب و نقص داشته باشند، بنابراین متولیدین یلدا دائما به دنبال مراقبت از پوست و مو خود هستند و به سر و وضع خود می رسند.

یک یلدایی همیشه به خودش می رسد حتی اگر وضعیت مالی مطلوبی نداشته باشد، او همیشه به دنبال زیبایی است، چنانچه شما یک متولد یلدا را ببینید، می پندارید او در خانواده ای متمول متولد شده است. زیبایی دوستی یلدایی ها گاهی جنبه وسواس گونه پیدا می کند و ممکن است برای شان دردسرساز شود.

متولدین یلدا افرادی منظم و با اراده هستند:

متولدین یلدا افرادی بسیار منظم و مرتب هستند. آنها در هر جایگاهی که قرار گیرند، به خوبی وظایفشان را انجام می دهند. این افراد مدیر و مسئول خوبی هستند زیرا آنها در انجام کارها منظم و مرتب بوده و دقت زیادی دارند. متولدین یلدا نسبت به اعمال و رفتار خود در محیط کار کاملا مسلط می باشند، آنها نه تنها برای مدیریت عالی هستند بلکه مطیع و فرمانبردار هم می باشند.

منظم و با اراده

یلدایی ها خلق و خوی پایداری ندارند:

متولد شب یلدا شاید در ظاهر ساکت باشد و شما فکر کنید او مانند فصل زمستان سرد و بی روح است و احساسات زیادی ندارد اما او در باطن احساساتی است و گاهی بر اساس احساسات تصمیم گیری می کند نه با منطق خود. یلدایی ها خلق و خوی ناپایداری دارند، برای شناخت آنها باید با آنها نشست و برخاست داشته باشید و برای شناخت آن ها بیشتر وقت بگذارید.

متولدین یلدا دوستان زیادی دارند:

متولد یلدا بسیار اجتماعی و سرزنده هستند، آنها مهمان نوازند و انزواطلبی در خونشان نیست. اگر دوست متولد یلدا دارید احتمالا او زود به زود شما را به مهمانی خانه خود دعوت می کند. بالخره او متولد یلدا است و دلش می خواهد همیشه مانند شب یلدا خانه اش شلوغ باشد و گاهی مانند شب یلدا تمام اقوام و فامیل را به خانه اش دعوت کند.

او هرگز با مهمان ناخوانده خود رفتار بدی ندارد و حتی از او با چهره ای گشاده و لبخندی پررنگ پذیرایی می کند. یک یلدایی با مدیریت احساس خود در زندگی خانوادگی و اجتماعی موفق است و افراد زیادی را به سمت خودش جذب می کند.

دوستان متولدین یلدا

متولد آخرین شب پاییز فرزند خوبی برای والدین خود است:

اولویت متولد شب یلدا خانواده اش است، او فرزند خوبی برای والدین خود است و زمان بیماری آنها بی درنگ خودش را رسانده و وظیفه پرستاری از آنها را بر عهده می گیرد.

او بار مشکلات خانواده را بر دوش می کشد که این ویژگی اخلاقی او ممکن است برای همسرش ناخوشایند باشد زیرا او با هر اتفاقی در خدمت خانواده است و دوست دارد از آنان حمایت کند و طاقت دیدن مشکلات آن ها را ندارد بنابراین خود بدون اعتراضی بار و مشکلات خانواده اش را بر دوش می کشد.

یلدایی ها عاشق خوراکی های خوشمزه هستند:

همانطور که سفره شب یلدا پر از خوراکی های خوشمزه و رنگارنگ است، ذائقه فرد متولد یلدا نیز مانند خوراکی های مختلف شب یلدا متنوع است. متولدین یلدا به خوردن غذا و خوراکی های رنگارنگ علاقمند هستند بنابراین نمی توانید از متولد شب یلدا بخواهید که کم بخورد یا از غذا های خوشمزه فاصله بگیرد. او به غذا خوردن اهمیت می دهد و همیشه غذاهای بهترین رستوران ها را امتحان می کند.

علاقه به خوراکی خوشمزه

یک یلدایی طبعی کاملا شاعرانه دارد:

همانطور که در بخش های قبلی نمناک و این مطلب هم گفتیم یلدایی ها بسیار احساساتی هستند بنابراین به شعر هم علاقه زیادی دارند، بهترین هدیه ای که می توانید برای متولد یلدا در نظر بگیرید یک کتاب شعر است.

یک یلدایی طبعی کاملا شاعرانه دارد و با خواندن شعر های عاشقانه به وجد می آید اما شاید احساس خود را بروز ندهد. مردان متولد شب یلدا احساسات خود را در دل شان نگه می دارند پس توقع شنیدن جملات عاشقانه و کلمات زیبا را از آنها نداشته باشید.

مراقب حرف های تان در مقابل یلدایی ها باشید:

متولدین یلدا خلق و خوی ناپایداری دارند، گاهی عصبانی و در بسیاری از مواقع خوش رفتارند. هنگام معاشرت با آنها مراقب حرف های تان باشید و با حرف های خود او را عصبانی نکنید زیرا او زمانی که بیش از حد عصبانی شود، زبان تند و تیزی دارد که از نیش مار نیز زهرآگین تر می باشد. اما متولدین شب یلدا کینه ای و اهل انتقام جویی نیستند و ممکن است به سرعت مکالمه بین شما و خودش را فراموش کنند.

ویژگی متولدین شب یلدا

یلدایی ها همیشه نگران آینده خود و اطرافیانشان هستند:

یلدایی ها همیشه نگران آینده خود و اطرافیانشان هستند که این نگرانی ها گاهی اوقات برای خودش و اطرافیان آزاردهنده می شود بنابراین باید به او بگویید که بیشتر در زمان حال زندگی کند و کاری کنید که واقعیت های زمان حال را بپذیرد.

متولدین یلدا از استعداد اقتصادی خوبی برخوردارند:

گرچه متولدین یلدا به علت علاقه به زیبایی و خوردن غذاهای خوشمزه از نظر دیگران ولخرج به نظر می رسند اما از استعداد اقتصادی خوبی برخوردارند و می توانند نشانه گیری های دقیقی در تجارت داشته باشند.

استعداد اقتصادی یلدایی ها

متولدین یلدا از همسر خود چه توقعی دارند؟

یک فرد متولد یلدا در کنار همسر خود زندگی و آینده را می سازد او پا به پای همسرش برای ساختن زندگی و تامین آن تلاش می کند و همه تلاش خودش را به کار می بندد که زندگی آبرومندانه ای داشته باشد.

او هرگز مسئولیت خود را روی دوش دیگران نمی اندازد و زمام امور خانه را خود بر عهده می گیرد. از دیگر خصوصیات متولدین یلدا این است که شریک عاطفی مطمئن، قابل اعتماد و متعهد، جایگاه خاصی در قلب آنها دارد و بدون قید و شرط عاشق او می شوند.

زنان متولد یلدا دوست دارند همسرشان در هر رشته و کاری که هست، مقام اول را داشته باشد و در کارش بدرخشد و شاخص باشد. حتی خود او هم اگر شاغل باشد دلش می خواهد که در کارش بدرخشد و شاخص باشد.

همسر متولدین شب یلدا

وقتی که می پذیرید با متولد یلدا ازدواج کنید، باید وابستگی های او به خانواده اش را درک کنید و انتظار نداشته باشید که هر روز و هر شب وقتش را فقط با شما بگذراند زیرا او به پدر و مادرش وابسته است.

متولدین یلدا با متولد برج جوزا (خرداد)، برج حمل (فروردین) و اسد (مرداد) تفاهم بیشتری داشته و با متولدین برج عقرب (آبان) سازگار نیستند.

عدد شانس و رنگ متولدین یلدا

رنگ جادویی متولدین این روز رنگ قرمز است که این رنگ نشان دهنده، انرژی، قدرت و عمل است. عددهای شانس متولدین این روز 1، 13 ، 21، 39، 40، 51، و 94 است.

طالع بینی متولدین شب یلدا و خصوصیات مهم آنها

58
این مطلب مفید بود ؟80
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
وبگردی