هومن سیدی

هومن سیدی با یک تکه نان در تلویزیون

تاریخ انتشار : 25 اردیبهشت 1399کد مطلب : 11669تعداد نظرات : 1 نظر
فیلم سینمایی یک تکه نان ساخته کمال تبریزی با بازی هومن سیدی بعد از گذشت 16 سال از ساخت به تلویزیون می آید.

پخش فیلم یک تکه نان از تلویزیون

فیلم سینمایی یک تکه نان به کارگردانی کمال تبریزی و تهیه کنندگی ناصر عنصری سال 83 ساخته شد و سال 85 در سینماهای کشور اکران شد.

این فیلم سینمایی بعد از گذشت 16 سال از ساخت امروز پنج شنبه 25 اردیبهشت ماه ساعت 16 از شبکه سه سیما پخش میشود.

داستان و بازیگران فیلم یک تکه نان

فیلم یک تکه نان برای اولین بار در بیست و سومین دوره جشنواره فیلم فجر در سال 83 به نمایش درآمد و سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی را در بخش سینمای معناگر برای کمال تبریزی به ارمغان آورد.

هومن سیدی

این فیلم سینمایی که از ساخت آن 16 سال میگذرد امروز مهمان تلویزیون میشود و طرفداران بازی هومن سیدی میتوانند این فیلم را در شبکه سه سیما ببینند.

هومن سیدی و رضا کیانیان

هومن سیدی بازیگری که با سریال راه بی پایان در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد یکی از بازیگرانی است که فیلم های سینمایی موفقی در کارنامه هنری اش دارد و علاوه بر بازیگری در زمینه کارگردانی هم فعال است و در فیلم یک تکه نان ایفاگر نقش سرباز آرام و کم حرفی است که برای سربازی به منطقه ای دور اعزام میشود.

هومن سیدی و اسماعیل خلج

داستان یک تکه نان روایتی از یک معجزه در امامزاده است که میگویند پیرزنی برحسب معجزه حافظ کل قرآن شده است و سه نفر از جمله کربلایی، گروهبان و قیس(هومن سیدی) برای تحقیق درباره این معجزه راهی میشوند و آنجا پیرزن نشانه هایی از جوانی که به او قرآن آموخته را میدهد که با همین سرباز تازه اعزام شده به منطقه هم خوانی دارد و ماجراهای دیگری هم در این میان رخ میدهد....

هومن سیدی و رضا کیانیان

بازیگران فیلم یک تکه نان عبارتند از:

هومن سیدی،اسماعیل خلج، رضا کیانیان، گلاب آدینه،مریم بوبانی، رویا نونهالی، هومن برق نورد، فرزین محدث،حسین توکلی، پیام دهکردی و.... بازیگران این فیلم سینمایی را تشکیل میدهند.

اسماعیل خلج برای بازی در فیلم یک تکه نان در جشنواره فجر و جشن خانه سینما به عنوان بهترین بازیگر نقش مکمل مرد مورد تقدیر قرار گرفت.

نمایش فیلم یک تکه نان بعد از 16 سال در تلویزیون

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
1 نظر به ثبت رسیده است
وبگردی