یکتا ناصر

یکتا ناصر از خجالت منوچهر هادی درآمد + عکس

تاریخ انتشار : 2 اسفند 1402کد مطلب : 92312زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکتا ناصر بازیگر سریال نیسان آبی که مدتی است از همسرش منوچهر هادی جدا شده است به دلیل این جدایی با انتشار متنی اشاره کرد.

یکتا ناصر با این استوری غیرمستقیم حرف دلش را زد

یکتا ناصر که چندی پیش از همسر کارگردانش جدا شد، تا کنون علت جدایی خود را فاش نکرده اما به تازگی استوری های جنجالی و تامل برانگیزی را به اشتراک گذاشت که از آنها می توان به عنوان حرف دل خانم بازیگر و علت جدایی و طلاقش یاد کرد. در ادامه این بخش از نمناک استوری بازیگر سریال نیسان آبی را می بینید.

یکتا ناصرهنرمند مشهور که در سریال ها و فیلم های زیادی از جمله آثار منوچهر هادی ایفای نقش کرده است، در یکی از مصاحبه هایش گریزی به زندگی شخصی‌اش زد و از پایان زندگی مشترکش با منوچهر هادی خبر داد اما از علت طلاقش چیزی نگفت. این بازیگر به تازگی با قرار دادن استوری جنجالی حرف دلش را به همسر سابقش زد و نوشت:

کسی یاد گرفت حال شما رو بد کنه،بلد

شد که وقتی حالتون بده رهاتون کنه و

عادت کرد نسبت به این موضوع بی تفاوت

باشه هیچ جایی تو زندگی شما نداره.

یکتا ناصر

استوری یکتا ناصر بعد از طلاقش

او استوری دیگری هم در مورد خیانت منتشر نموده بود که خبر ساز شد، منوچهر هادی نیز با قرار دادن پستی جواب همسر سابقش را داد و عنوان نمود که یکتا ناصر در زندگی مشترک قدر او را ندانسته و رفتنش را خیانت تلقی کرده است.

مختصر بیوگرافی یکتا ناصر

یکتا ناصربازیگر سینما و تلویزیون متولد 12 آبان 1357 در تهران است. پدر یکتا ناصر افسر بازنشسته نیروی زمینی و مادرایشان خانه دار است، یک برادر کوچکتر و یک خواهر بزرگتر از خود بنام نیکیتا دارد که عکاس می باشد. او در فیلم هایی چون حدود هشت صبح، آینه بغل، من سالوادور نیستم، شب طلایی، رحمان 1400، کاگر ساده نیازمندیم، نیسان آبی، عاشقانه و... به ایفای نقش پرداخته است.

مختصر بیوگرافی منوچهر هادی، همسر سابق یکتا ناصر

منوچهر هادی کارگردان و بازیگر زادهٔ 28 مرداد 1351 در تهران است که ساخت فیلم و سریال هایی چون خداحافظ بچه، دلدادگان، عاشقانه، دل، گیسو، رحمان 1400، آینه بغل، من سالوادور نیستم، کارگر ساده نیازمندیم، یکی میخواد باهات حرف بزنه و... را در کارنامه هنری اش دارد.

یکتا ناصر از خجالت منوچهر هادی درآمد + عکس

515
این مطلب مفید بود ؟150
منبع : عکس: شاداب وثوقی/بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح /
وبگردی