یکتا ناصر
یکتا ناصر بازیگر نقش آوا در سریال دل است که بازی او در این سریال با انتقادهای زیادی در فضای مجازی مواجه شد.

بازی یکتا ناصر در سریال دل

سریال دل به کارگردانی منوچهر هادی یکی از سریال های درحال پخش این روزهای نمایش خانگی است که تابحال 37 قسمت از آن در نمایش خانگی توزیع شده است.

این سریال پربازیگر که داستانی عاشقانه را به تصویر کشیده است، دومین سریال نمایش خانگی منوچهر هادی است که همسرش یکتا ناصر هم در آن به ایفای نقش پرداخته است.

یکتا ناصر در سریال دل ایفاگر نقش آوا دختر ناهید و خواهر ناتنی رستا است که بازی او در این نقش با انتقادهایی در فضای مجازی همراه شده است.

انتقاد از بازی یکتا ناصر در نقش آوای سریال دل

قصه سریال دل با ماجرای دلدادگی و قرار ازدواج رستا و آرش آغاز شد که در شب عروسی همه چیز تغییر کرد و با ناپدید شدن رستا عروسی بهم خورد.

با پیش رفتن داستان مشخص شد که آوا خواهر ناتنی رستا و دختر ناهید دستی در این ماجرا داشته است و با کمک نکیسا موجب بهم خوردن عروسی رستا و آرش شده است و در دل این ماجرا علاقه آوا به آرش نهفته است.

یکتا ناصر و ساره بیات

آوای سریال دل برای رسیدن به خواسته قلبی اش از انجام هیچ کاری ابایی ندارد و برای رسیدن به آرش نقشه ای را طراحی کرد و از نکیسا که به رستا علاقه مند است برای رسیدن به هدفش استفاده کرد.

یکتا ناصر

بازی یکتا ناصر در این نقش که متفاوت از سایر نقش های او است با انتقادها و بعضا توهین هایی در فضای مجازی همراه شد و در نهایت واکنش خانم بازیگر را در بر داشت.

یکتا ناصر در واکنش به توهین های مخاطبان درباره بازی در سریال دل نوشت:

شاید برای خیلی از شما این نقش تجسم شیطان باشد اما برای من تجسمی از رنج و درد بود از اینکه با ادبیاتی توهین آمیز برایم مینویسید هم خوشحال میشوم چون میپندارم حتماً انقدر واقعی بودم که پذیرفتید و هم می رنجم که ندانستید ایفای این نقش یعنی لطمه ای عظیم بر روح وجسمم و در نهایت سپاسگزارم که با وجود تمام انتقادات بجا و نابجا مارا دنبال میکنید.

یکتا ناصر

یکتا ناصر تابحال در چندین فیلم به کارگردانی همسرش منوچهر هادی به ایفای نقش پرداخته است اما بازی در چنین نقش منفی را تابحال تجربه نکرده است.

یکتا ناصر و منوچهر هادی

ماجرای انتقاد و توهین به یکتا ناصر برای بازی در سریال دل چیست؟!

3.435
این مطلب مفید بود ؟2411
منبع : [عکس] معین باقری / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی