یوزارسیف یوسف پیامبر
عکسهای متفاوت بازیگر نقش یوزارسیف (یوسف پیامبر) در بیرون از این سریال، تغییر چهره متفاوتی از مصطفی زمانی را به نمایش گذاشت که برای برخی جالب توجه بود.

تغییر چهره باورنکردنی یوزارسیف معروف با یک گریم

یوسف پیامبر اثر به‌یادماندنی فرج الله سلحشور از سریال های مذهبی رسانه ملی است که اخیراً روانه آنتن شبکه آی فیلم شده و هنوز هم پس از بارها تکرار، برای بسیاری از بینندگان جذابیت دارد و مورد استقبال مخاطب قرار می گیرد.بازپخش سریال یوسف پیامبربا بازی فوق العاده مصطفی زمانی در فضای مجازی واکنش‌های جدی و طنز زیادی رابه دنبال داشته و سبب وایرال شدن یکی از عکس های این بازیگر با چهره بسیار متفاوت از نقش یوزارسیف شده است. در ادامه این بخش از نمناک عکس متفاوت مصطفی زمانی بازیگر نقش یوسف را منتشر کرده ایم.

چهره متفاوت و جالب مصطفی زمانی

همزمان با باز پخش سریال یوسف پیامبر عکسی از مصطفی زمانی در فضای مجازی منتشر شده که با چهره او در نقش یوزارسیف بسیار متفاوت است، چهره متفاوت و جالب مصطفی زمانی در این تصویر مربوط به فیلم سینمایی پریناز و گریم‌ خاص آن، کار بابک اسکندری است.

گریم مصطفی زمانی

تفاوت چهره مصطفی زمانی در فیلم یوسف پیامبر و پریناز

فیلم سینمایی پریناز به کارگردانی بهرام بهرامیان یکی از فیلم های پرحاشیه سینمای ایران بود که سال 89 ساخته شد اما 7 سال توقیف بود و در نهایت شهریورماه سال 96 در سینماهای کشور اکران شد. فاطمه معتمد آریا، مصطفی زمانی، حمید فرخ نژاد، فرهاد آییش، طناز طباطبایی، امیرحسین فتحی، مژگان بیات و فرخ نعمتی در فیلم پریناز به ایفای نقش پرداختند.

مختصر بیوگرافی مصطفی زمانی، بازیگر نقش یوسف پیامبر

مصطفی زمانی بازیگر سینما و تلویزیون متولد 30 خرداد 1361 در املش گیلان است. او دارای 3 برادر و 1 خواهر می‌باشد و خودش فرزند سوم خانواده است. این بازیگر با سریال 45 قسمتی یوسف پیامبر به تلویزیون معرفی شد و به شهرت رسید و در ۀآثاری چون شهرزاد، در چشم باد، نهنگ آبی، کرگدن، آل، پریناز،بدرود بغداد، جیب بر خیابان جنوبی،یک عاشقانه ساده، قصه پریا، قصه عشق پدرم، کیفر و...بازی کرده است.

باورتون میشه این عکس، همون یوزارسیف زیباست؟

4.164
این مطلب مفید بود ؟5212
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ا.ن
وبگردی