تولد
جواد عزتی

جواد عزتی در اینستاپست مشکوک کارگردان زخم کاری

تاریخ انتشار : 12 مرداد 1401کد مطلب : 88111زمان مطالعه : 1 دقیقه
ساخت فصل دوم سریال زخم کاری به کارگردانی محمدحسین مهدویان که در فصل اول سر و صدای بسیاری در نمایش خانگی بود، صحت دارد؟

فصل دوم سریال زخم کاری در مسیر نمایش خانگی

سریال زخم کاری به کارگردانی محمدحسین مهدویان، یکی از سریال های موفق و پرمخاطب نمایش خانگی در سال گذشته بود که احتمال ساخت فصل دوم با آخرین پست اینستاگرامی کارگردان آن جدی تر شد.

محمدحسین مهدویان کارگردان جوان کشورمان که دومین سریال نمایش خانگی خود به نام «سرخ و سفید» را در دست ساخت دارد تولید فصل دوم سریال زخم کاری را در برنامه کاری خود قرار داد که در این قسمت از نمناک به آن اشاره می کنیم.

کارگردان سریال زخم کاری با انتشار عکسی از جواد عزتی در اینستاگرام خود نوشت:

بلند شو مالک

جواد عزتی

جواد عزتی در نمایی از سریال زخم کاری/ عکس از امیر جدیدی

بازیگران فصل دوم زخم کاری

محمدحسین مهدویان در این عکس با تگ کردن نام جواد عزتی و رعنا آزادی ور اعلام کرد که این دو بازیگر همچون فصل اول سریال، شخصیت های اصلی سری دوم آن را ایفا خواهند کرد.

این سریال با هنرمندی بازیگران مطرحی همچون جواد عزتی، رعنا آزادی ور، هانیه توسلی، سعید چنگیزیان، عباس جمشیدی فر، الهه حصاری، کاظم هژیرآزاد، سیاوش طهمورث، مه لقا باقری، مائده طهماسبی و معرفی دو بازیگر جوان به نامهای سارا حاتمی و مرتضی امینی تبار در 15 قسمت نظر توانست مخاطبان بسیاری را به خود جلب کند.

در دو سال گذشته سریال های موفق بسیاری در نمایشس خانگی منتشر شد که اغلب بعد از پایان صحبت از ساخت فصل دوم آنها بود اما هیچ کدام به سرانجام نرسیده و سازندگان آنها به دنبال فعالیت های دیگری رفته اند.

جواد عزتی در اینستاپست مشکوک کارگردان زخم کاری

4.116
این مطلب مفید بود ؟133
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک /ف
وبگردی