تولد
زری خوشکام

بازیگران در مراسم ترحیم زری خوشکام، مادر لیلا حاتمی

تاریخ انتشار : 1 خرداد 1403کد مطلب : 93741زمان مطالعه : 1 دقیقه
مراسم ختم مادر لیلا حاتمی زری خوشکام با حضور جمعی از بازیگران برگزار شد، عکس بازیگرانی که در این مراسم شرکت کرده بودند را در این مطلب برایتان آماده کرده ایم.

بازیگران در مراسم ترحیم زری خوشکام مادر لیلا حاتمی

مراسم ترحیم زری خوشکام(زهرا حاتمی) همسر زنده یاد علی حاتمی، با حضور بازیگران مطرح و اهالی سینما در مسجد جامه الرسول برگزار شد. در این مراسم علاوه بر علی مصفا همسر لیلا حاتمی چهره هایی همچون، پارسا پیروزفر، علی شادمان، پانته آ پناهی، شبنم مقدمی، پیمان معادی، حامد بهداد، پوران درخشنده، محمدرضا شریفی نیا و... حضور داشتند که تصاویر برخی از آنها را در ادامه این بخش از نمناک مشاهده می کنید.

لیلا حاتمی

لیلا حاتمی در مراسم یادبود مادرش زری خوشکام 

پیمان معادی

پیمان معادی در مراسم یابود زری خوشکام

پارسا پیروزفر

پارسا پیروزفر در مراسم یادبود زری خوشکام

پانته آ پناهی ها

پانته آ پناهی ها در مراسم یادبود زری خوشکام

پانته آ پناهی ها

پانته آ پناهی ها و علی شادمان

حامد بهداد

حامد بهداد در مراسم یادبود زری خوشکام

مراسم یابود زری خوشکام

علی شادمان در مراسم یابود زری خوشکام

زری خوشکام متولد 8 دی ماه 1326 در اصفهان بود. تحصیلات خود را در تهران و لندن گذراند و هنرپیشگی را از سال 1350 با فیلم سینمایی آدمک آغاز کرد. در سال 1350 با علی حاتمی (کارگردان) ازدواج کرد و با تولد فرزندش (لیلا حاتمی) برای مدت‌ها از بازیگری کناره گیری کرد. لیلا حاتمی در نهم مهر 1351 به دنیا آمد. زهرا (زری) خوشکام، بازیگر سابق سینما و تلویزیون در سن 76 سالگی و بر اثر ایست قلبی درگذشت.

از آثار مهم او می ‌توان به «خواستگار» و سریالهای «سلطان صاحبقران» و «هزار دستان» اشاره کرد.در سالهای اخیر او در فیلم های «در دنیای تو ساعت چند است»، «طلاخون»، «شعله ور» و «سیمای زنی در دور دست» به ایفای نقش پرداخت.

بازیگران در مراسم ترحیم زری خوشکام، مادر لیلا حاتمی

53
این مطلب مفید بود ؟30
منبع : عکس: سروش منوچهری/بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح /
وبگردی