بهترین دوست متولدین هر ماه

بهترین دوست و رفیق ها متولد کدوم ماه هستن؟

کد مطلب : 85033تعداد نظرات : 4 نظرزمان مطالعه : 5 دقیقه
میزان اهمیت به دوستی و جایگاه دوست در زندگی برای هر شخص متفاوت است، شما میتوانید از طریق طالع بینی متوجه شوید که متولدین کدام ماه دوستان بهتری برای شما هستند.

تفاوت دوستی در میان متولدین ماه های مختلف

خوب میدانید که یکی از فاکتورهای اصلی و مهم رابطه دوستی، هماهنگ بودن اخلاق و افکار دو طرف است. اخلاقی که بخشی از آن ریشه در شخصیت شکل گرفته براساس ماه و سال تولد هر فرد دارد پس میتوان گفت که ماه تولد دوست شما و هماهنگی آن با خصوصیات اخلاقی ماه تولد خودتان عاملی است که در این امر نقش دارد.

طبق آنچه گفتیم و ویژگی های فردی افراد با توجه به ماه و سال تولدشان، بعضی از افراد اعتقاد بیشتری به رابطه دوستانه دارند اما بعضی دیگر خیلی به این موضوع اهمیت نمی دهند. جالب است بدانید که صمیمیت در دوستی، به ماه تولد افراد هم بستگی دارد. در این قسمت از نمناک به شما توضیح می دهیم که متولدین ماه های مختلف چگونه رابطه دوستی برقرار می کنند و کدام یک بهتر هستند.

فروردین

فروردین ماهی ها انرژی بسیار زیادی دارند و دوست دارند با افرادی وارد رابطه دوستانه شوند که به روحیه آن ها نزدیک باشند و هیجان حداکثری را وارد رابطه کنند. آن ها همیشه در دوستی به دنبال انجام کار های سرگرم‌کننده هستند و خیلی خوششان می آید که با دوستان شان یک جا بنشینند و در مورد احساسات خود صحبت کنند. معمولاً آذری ها و مردادی ها می توانند بهترین دوستان برای فروردین ماهی ها باشند تا هردو علایق مشترکی را به یکدیگر پیدا کنند.

فروردین

اردیبهشت

اردیبهشت ماهی ها به شدت لجباز هستند و این خصیصه در آن ها خیلی پررنگ است. به این معنا که شاید برایشان سخت باشد که غرور خود را کنار بگذارند و به دنبال دوستان جدید بگردند. زمانی هم که دوست پیدا می‌ کنند، نسبت به آن ها حس مالکیت دارند. بهترین دوستان برای اردیبهشتی ها می توانند دی ماهی ها و شهریور ماهی ها باشند که حس امنیت را به آن ها القا می کنند‌.‌ البته آنها می توانند با تیر ماهی ها و اسفندی ها هم رابطه دوستانه خوبی برقرار کنند.

خرداد

خرداد ماهی ها معمولا خودشان را با دیگران سازگار می کنند و در دوست پیدا کردن خیلی مشکل خاصی ندارند. آن ها می توانند دوستان خود را به راحتی نگه دارند و در کنار آن ها چیزهای جدیدی را تجربه کنند اما اگر از رابطه دوستانه شان جدا شوید، خیلی راحت شما را فراموش می کنند‌. خرداد ماهی ها عاشق سرگرمی هستند و هر کس که در اطراف شان بتواند این حس سرگرمی را به آنها القا کند را دوست می دارند. بهترین دوستان برای خرداد ماهی ها؛ فروردینی ها و خردادی ها هستند که می‌ توانند در کنارشان کاملا هیجان را تجربه کنند. معمولاً با مهر ماهی ها هم رابطه دوستانه خوبی خواهند داشت.

تیر

تیر ماهی ها افراد حساسی هستند؛ بنابراین بهتر است که خیلی دوست دور و بر خود نداشته باشند، زیرا اگر از سمت آن ها ضربه بخورند، خیلی سخت با آن کنار می آیند. آن ها دوست دارند از سمت دوستانشان حمایت و وفاداری حداکثری را تجربه کنند. زمانی که با کسی دوست شوند، به حرف های او با جان و دل گوش می دهند. بهترین دوست ها برای تیر ماهی ها، آبان ماهی ها و اسفند ماهی ها هستند که شنونده های بسیار خوبی بوده و هرگز آن ها را قضاوت نمی کنند. اردیبهشتی ها هم می توانند اعتماد و امنیت را به تیر ماهی ها بدهند.

تیرماه

مرداد

مرداد ماهی ها معمولا دوستان زیادی را برای خود دارند. آن ها دوست دارند که همیشه در مرکز توجه قرار بگیرند و‌ در نتیجه دور و بر خود را شلوغ می کنند و اگر نیاز به سرگرمی داشته باشند، حتما دوستان خود را به منزل دعوت می کنند. بهترین دوست ها برای مرداد ماهی ها می توانند از ماه آذر، فروردین و مرداد باشند. البته بهمن ماهی ها هم می توانند تا حد زیادی با مرداد ماهی ها رابطه دوستانه خوبی برقرار کنند.

شهریور

شهریور ماهی ها افراد با دقت، جزئی نگر و با خلاقیت بسیار بالا هستند و هنگامی که صحبت از پیدا کردن دوستان جدید می‌ شود، خیلی زود در مورد آدم ها قضاوت می‌ کنند و عقیده دارند که پیدا کردن دوست خوب، زمان می‌ برد و نباید عجله کنند و حتماً روی این قضیه خیلی فکر می‌ کنند. شهریور ماهی ها اگر با شما دوست شوند، به طور اتوماتیک اخلاق خوبی خواهند داشت. ثبات اردیبهشتی ها و دی ماهی ها می‌ تواند یک ویژگی رفتاری خوب برای دوستی با شهریور ماهی ها محسوب شود. البته که با آبان ماهی ها هم رابطه دوستانه خوبی دارند اما شاید قدرت رابطه آن ها به اندازه دو ماه قبل نباشد.

مهر

مهر ماهی ها نیاز به تعادل دارند و خیلی به دنبال رابطه‌ دوستانه دراماتیک نیستند. آن ها دوست دارند که از سمت دیگران دوست داشته شوند. معمولا ارتباط خوبی با دوستان خود برقرار می‌ کنند و در زمان سختی به آن ها تکیه می کنند. بهترین دوستان مهر ماهی ها، خردادی ها و بهمنی ها هستند و می توانند در کنار آن ها روز ها و شب‌ های بسیار خوبی را سپری کنند. البته فروردین ماهی ها هم می‌ توانند تا حد زیادی رابطه خوبی با آن ها داشته باشند.

مهرماه

آبان

آبان ماهی ها در گروه دوستانه خود حضور پررنگ و موثری دارند. آن ها افراد با انگیزه و وفاداری هستند و جزو بهترین دوستان محسوب خواهند شد. بهترین ماه هایی که می‌توانند با آنها رابطه دوستانه برقرار کنند، اردیبهشتی ها، شهریوری ها و دی ماهی ها هستند. اردیبهشتی ها با آبانی ها رابطه دوستانه بسیار عالی برقرار می‌ کنند و کاملاً از یکدیگر محافظت می‌ کنند و حامی هم هستند.

آذر

آذر ماهی ها نیاز به دوستانی دارند که بتوانند دقایق آخر که گیر کردند از آن ها کمک بگیرند. همچنین دوست دارند که با دوستان شان به ماجراجویی بپردازند، بدون اینکه هیچ سوالی از آن ها پرسیده شود. آذر ماهی ها افراد مستقلی هستند، با خودشان سرگرمی های منحصر به فردی دارند و اگر تنها هم باشند، باز هم مشکلی برایشان پیش نمی آید اما در رابطه دوستانه هم خوب عمل می کنند. مردادی ها و فروردینی ها می توانند دوستان خوبی برای آذر ماهی ها باشند.

دی

دی ماهی ها خیلی رک و بی پرده صحبت می کنند. شاید خیلی به روابط دوستانه اهمیت ندهند و به خاطر این که صریح و واضح صحبت می‌ کنند، دیگران را از خودشان می رنجانند اما قلبا دوستان صادق و وفاداری هستند و می توانند تا حدی از شما حمایت کنند. معمولاً شهریوری ها با دی ماهی ها رابطه دوستانه خیلی خوبی دارند. آن ها با خود دی ماهی ها هم می توانند رابطه دوستانه موفقیت‌ آمیزی داشته باشند. تیرماهی ها هم دوستان خوبی برای آن ها خواهند بود.

دوستی و رفاقت متولدین هر ماه

بهمن

بهمن ماهی ها گشاده‌رو هستند. معمولاً دوستان مختلفی دارند و رابطه عمقی و صمیمی محکم‌ تری با دوستان خود برقرار می‌ کنند. آن ها به دنبال افراد منحصر به فرد می گردند و بیشتر ترجیح می‌ دهند که در یک گروه دوستانه قرار بگیرند تا این که بخواهند فقط با یک نفر رابطه دوستانه صمیمی داشته باشند. بهمن ماهی ها با آذر ماهی ها به خاطر خوشبینی زیادی که دارند، احساس راحتی می کنند. فروردینی ها هم می توانند انرژی مشابهی با بهمنی ها داشته باشند.

اسفند

اسفند ماهی ها کمی احساساتی هستند. به دوستانی نیاز دارند که به روحیه آن ها اهمیت بدهند و مراقب حرف زدنشان باشند و حساسیت آن ها را بر نیانگیزند و تحریک نکنند. اسفند ماهی ها عاشق محبت فیزیکی هستند و اگر دوست ان ها باشید، مدام شما را در آغوش می گیرند.‌ تیر ماهی ها و آبان ماهی ها می توانند دوستان خوبی برای اسفند ماهی ها باشند.‌ دی ماهی ها هم به خاطر استقلال زیادی که دارند، مورد تحسین اسفند ماهی ها قرار می گیرند و دوستان خوبی برای آن ها هستند.

بهترین دوست و رفیق ها متولد کدوم ماه هستن؟

3.9506
این مطلب مفید بود ؟399107
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن/ن.ح
برچسب : ماه تولد
4 نظر به ثبت رسیده است
دخی تیری1400-10-04
نمیدونم ولی شاید راست باشه
3018
ناشناس1400-11-29
در مورد آبان ماهی ها راست گفته اما گفته بود میتونی با اون ماه ها دوست بشه من از اون ماه ها خوشم نیومد چرا برای آذر ماهی ها همه جا خوب نوشته
2213
ناشناس1401-03-20
شاید چون واقعا خوبن!
83
دختر با چادرمشکی1401-03-18
من اسفند ماهی ام و تا انجایی که میدونم انقدر احساساتی نیستم
1926
وبگردی