زهره فکور صبور

اولین و آخرین قاب از زهره فکور صبور؛ تصویری غم انگیز

کد مطلب : 88765تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
زنده یاد زهره فکور صبور که این روزها با پخش سریال بی همگان، باز هم مخاطبان را به یاد خود انداخته، شروع و پایانی متفاوت در تلویزیون داشت.

اولین و آخرین بازی زنده یاد زهره فکور صبور در تلویزیون

بی‌همگان سریالی در ژانر اجتماعی به کارگردانی مشترک بهرنگ توفیقی و اصغر هاشمی است که این شب ها از شبکه سوم سیما در حال پخش است. با پخش قسمتهای ابتدایی این سریال شاهد هنرنمایی زنده یاد زهره فکور صبور هستیم، سریال بی همگان، آخرین سریال با بازی زهره فکور صبور است. در ادامه این بخش از نمناک اولین و آخرین قاب از زهره فکور صبور یعنی اولین نقش آفرینی او در سریال روزگار جوانی و آخرین بازی اش در سریال بی همگان را مشاهده می کنید.

تغییرات زهره فکور صبور

بیوگرافی زنده یاد زهره فکور صبور

زنده یاد زهره فکور صبور بازیگر سینما و تلویزیون 1 فروردین 1357 در تهران از پدر کرمانشاهی و مادر سمنانی به دنیا آمد، او فرزند آخر خانواده بود و یک برادر و سه خواهر دارد. او فعالیت هنری خود را از سال 1375 و با حضور در عرصه تئاتر کودک به دست‌آورد و بعد از حضور در کلاس های بازیگری سال 1377 برای بازی در سریال «باغ کوچک بی بی گل» تست داد و پذیرفته شد و با ایفای نقش در سریال ریحانه، نرگس و... به شهرت رسید.

بیوگرافی زهره فکور صبور

زنده یاد زهره فکور صبور/ عکس از پریسا جعفری

فیلم های زهره فکور صبور

این بازیگر در آثاری چون بی همگان، دردسرهای عظیم، دلنوازان، مسافری از هند، کامیون، روزگار جوانی، فصل زرد، دنگ و فنگ روزگار، کاشانه، آخرین اجرا، با من بمان دخترم، عروس بندر، ریحانه، نرگس و... ایفای نقش کرده است. زهره فکور صبور متأسفانه دهم اسفندماه 1400 در سن 43 سالگی درگذشت.

کمند امیرسلیمانی جایگزین نقش زهره فکور صبور

زنده یاد زهره فکور صبور بازیگر سریال دلنوازان در زمان فیلمبرداری سریال بی همگان و دهم اسفندماه 1400 در سن 43 سالگی درگذشت و نقش ناتمام او در بی همگان به کمند امیرسلیمانی سپرده شد.

سریال بی همگان

میترا رفیع و زهره فکور صبور در سریال بی همگان

سریال بی‌همگان به تهیه کنندگی مهران مهام با قلم سعید جلالی و علیرضا کاظمی‌پور به نگارش درآمده و در آن بازیگرانی چون میترا رفیع، مهدی سلطانی، کمند امیرسلیمانی، محمدصادقی، کمند امیر سلیمانی، سمیرا حسن‌پور، میترا رفیع، کاوه خداشناس، کاظم هژیرآزاد، سپند امیرسلیمانی و... ایفای نقش نموده اند.

اولین و آخرین قاب از زهره فکور صبور؛ تصویری غم انگیز

4.348
این مطلب مفید بود ؟417
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
1 نظر به ثبت رسیده است
فاطمه مرادی1401-07-14
روحت شاد????????
20
وبگردی