آب پیاز و لاغری
یکی از نسخه های طبیعی برای از بین بردن چربی های شکم روش آب پیاز و لاغری است که مستقیما روی چربی های اضافه قسمت میانی بدن تاثیر می گذارد.

آب پیاز و لاغری ، نوشیدنی طبیعی برای کاهش چربی های شکم

 
آب کردن چربی های شکم کار بسیار سختی است .کارشناسان معتقدند چربی های که در شکم جمع شده اند آب شدنشان بسیار سخت است مهم نیست که چه مقدار در طول روز می خورید گاهی اوقات اندازه شکم تان اصلاً کاهش پیدا نمی کند ، داشتن چربی های شکمی زیاد باعث مشکلات زیادی می شود ، مشکلاتی از قبیل کمر درد ، مشکلات گوارشی ، خستگی ، کمبود اعتماد به نفس همگی ناشی از فراوانی چربی های شکمی است.
 
به علاوه کارشناسان مدعی هستند که داشتن کمر بزرگ هم باعث بیماری مثل انسداد شریان می شود .اگر می خواهید کمر باریک و شکم لاغری داشته باشی باید غذاهای سالم مصرف کنید و مرتب ورزش کنید و در طول اینها می توانید از نسخه خانه ای که به شما پیشنهاد می کنیم استفاده کنید.

نسخه آب پیاز و لاغری شکم

 آب پیاز و لاغری

ترکیب آب پیاز و کدو سبز برای لاغری

مواد لازم :
 
2 قاشق آب پیاز
 
3 قاشق آب کدو سبز
 
نحوه آمادگی :
مواد اولیه را داخل یک لیوان خوب مخلوط کنید و هم بزنید و هر روز صبح بعد از صبحانه میل کنید و به آن هیچگونه موادی مثل شکر و عسل اضافه نکنید به مدت دو ماه در خوردن این نوشیدنی مقاومت کنید.
این ترکیب حاوی فراوانی ویتامین و مواد معدنی است که مواد مغذی بدن شما را تامین می کند و با این که چربی های بدن را میسوزاند متابولیسم بدن را بالا میبرد و محرک خوبی برای تولید هورمونهای است که به کاهش وزن به خصوص در ناحیه شکم کمک می کند.

نسخه عالی آب پیاز و کدو برای لاغری شکم

4.1141
این مطلب مفید بود ؟11724
منبع : بخش ورزش و تناسب اندام نمناک/ز.ن
وبگردی