آرایش زنان

آرایش زنان در 355 ساعت!

کد مطلب : 9123زمان مطالعه : 1 دقیقه
زنان برای زیبایی بیشتر از لوازم آرایشی استفاده می کنند و ساعت های طولانی برای این کار وقت صرف می کنند. شما چطور؟ آیا می دانید چند ساعت از عمرتان را برای آرایش صورت و موهایتان صرف می کنید؟

زنان اکثر اوقات برای رفتن به میهمانی ها و مجالس جشن از ساعت ها قبل شروع به آماده شدن و آرایش مو و صورت خود می کنند. اگر شما مدت زمانی طولانی را در مقابل آینه برای آرایش مو و صورت خود صرف می کنید باید بدانید که تنها شما این کار را انجام نمی دهید.

آرایش زنان
 
بیشتر از 2000 مرد و زن بالغ و 200 دختر و پسر در یک همه پرسی شرکت کرده اند و نتیجه ای قابل توجه به دست آمده است که می خوانید.
بعد از پرسش از 2000 زن و مرد و 200 دختر و پسر نوجوان آمار نتیجه این شد که 78 درصد از زنان و دختران  حدود 60  الی 70 دقیقه در روز را برای آرایش موها و صورت خود در مقابل آینه می گذرانند.
اگر زمان سپری شده توسط زنان در مقابل آینه برای آرایش در مدت 12 ماه را جمع بزنیم عدد 335 حاصل می شود یعنی یک خانم 335 ساعت در سال معادل 14 روز کامل از عمر خود در یک سال در مقابل آینه و تنها برای آرایش صورت وموی خود سپری کرده است. البته باید بدانید که این آمار برای زنان کشورهای اروپایی و برخی از زنان آسیایی است . به نظر شما مدت زمان صرف شده توسط دختران و زنان ایرانی برای آرایش چن ساعت می تواند باشد؟

آرایش زنان در 355 ساعت!

4.348
این مطلب مفید بود ؟417
منبع : نمناک /ن
وبگردی