آرایش ساده عروس
امروزه دیگر آرایش غلیظ برای عروس مد نیست و بیشتر آرایش ساده عروس طرفدار دارد, آرایش ساده ولی جذاب و مد روز که عروس خانم را حسابی زیبا میکند.

نکات مهم آرایش ساده عروس

مراسم عروسی شیرین ترین و به یاد ماندنی ترین اتفاق زندگی هر دختر است که اگر شما در این روز مهم آرایش زیبایی داشته باشید یک خاطره دوست داشتنی از مراسم عروسی تان در ذهن دارید اما اگر آرایش و میکاپ تان خوب نشده باشد خاطره شما از مهمترین روز زندگی تان زیاد خوشایند نخواهد بود. آرایش عروس نکات خاصی دارد که ما در این مطلب نکات آرایش ساده عروس را به شما میگوییم.

آرایش ساده عروس

آرایش ساده عروس اروپایی

آماده سازی پوست صورت

پوست عروس قبل از آرایش باید آماده شود تا ماندگاری زیادی داشته باشد و عروس خانم را دچار مشکل نکند. برای زیرسازی آرایش باید تمام مشکلات پوستی مانند جوش و لک و... را تا قبل از عروسی توسط متخصص پوست برطرف کنید. شب قبل عروسی از اهمیت زیادی برخوردار است و شما باید خوب بخوابید و پوست تان را مرطوب نگه دارید, بهترین کاری که میتوانید روز عروسی انجام دهید این است که صورت تان را لایه برداری کنید.

آرایش پوست عروس

پوست عروس باید شفاف و درخشان باشد پس باید بیخیال کرم پودرهای مات شوید, کرم پودرهایی که ظاهر طبیعی به عروس میبخشند و ماندگاری زیادی دارند مناسب اند. نقاطی از صورت عروس که جوش دارد را کانسیلر بزنید و روی گونه ها, بینی, چانه و زیر ابرو هایلایتر بزنید.

آرایش عروس

نکات آرایش ساده عروس

آرایش چشم عروس

در آرایش ساده عروس بعد از پوست سراغ چشم ها بروید یک مژه مصنوعی زیبا انتخاب کنید و با دقت روی مژه ها بچسبانید و یک خط چشم معمولی بکشید, حالا پرایمر سایه بزنید تا آرایش چشم ماندگار تر شود سپس نوبت سایه چشم است اما سایه های سبز و آبی را کنار بگذارید بهتر است از سایه های تیره برای عروس استفاده کنید آن هم به مقدار کم. ابروها تاثیر زیادی در زیبایی عروس دارند پس بهترین مدل را برای عروس انتخاب کنید.

آرایش لب عروس

آخرین مرحله در آرایش عروس آرایش لب است, بهترین رنگ رژ لب برای عروس رنگ های گوشتی, بنفش, کالباسی تیره هستند . ابتدا بالم لب بزنید و بعد از چند دقیقه آن را پاک کنید. خط لب را با دقت برای عروس بکشید طوری که لب های او غنچه ای و خوش فرم تر شود داخل خطوط را با رژ لب همرنگ پر کنید.

از صفر تا صد آرایش ساده و اروپایی عروس + عکس

3.945
این مطلب مفید بود ؟3510
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
برچسب : آرایش عروس
وبگردی