آرایش عروس
هزاران ترفند برای آرایش و میکاپ عروس وجود دارد که باعث میشوند عروس خانم زیباتر شود, برخی از این ترفندها را در ادامه بخوانید.

تکنیک های آرایش عروس 2018

مراسم عروسی از آن مراسم هایی است که باید از قبل برای کارهایتان برنامه ریزی کنید, یکی از مهم ترین کارهای عروسی هم آرایش عروس است. برای آرایش و میکاپ عروس ترفندهای زیادی وجود دارد که به زیبایی شما کمک زیادی میکنند, برخی از مهمترین ترفندهای آرایش عروس را در ادامه این مطلب از نمناک ملاحظه کنید.

ترفندهای آرایشی

آرایش عروس

آرایش ملایم و شیک عروس

آماده سازی پوست

از آنجایی که قرار است آرایش یک روز کامل روی صورت تان بماند باید ماندگاری بالایی داشته باشد به همین دلیل قبل از مراسم عروسی باید پوست تان آماده باشد و زیرسازی کنید. بهتر است قبل از عروسی با مراجعه به پزشک تمام مشکلات پوستی از جمله جوش, لکه و موهای زائد را برطرف کنید.

آرایش پوست صورت

برای زیباتر شدن پوست صورت و طبیعی بودن آرایش کرم پودرهای تیره و برنزه را کنار بگذارید و حتما از کرم پودرهای روشن استفاده کنید زیرا کرم پودرها باعث ماندگاری آرایش میشوند.

ترفند آرایش چشم ها

بعد از پوست, داشتن چشم های زیبا برای عروس خانم مهمترین چیز است. حتما از پرایمر سایه چشم استفاده کنید تا چشم هایتان دوبرابر زیبا شود. برای سایه چشم سراغ رنگ های آبی و سبز نروید زیرا اصلا مد نیست و با رنگ لباس عروس هماهنی ندارد, سایه چشم های تیره مناسب تر اند.

آرایش لب عروس

آرایش لب آخرین مرحله آرایش عروس است که با خط لب و رژلب کامل میشود. البته بهتر است قبل از رژلب زدن از بالم لب استفاده کنید تا لب هایتان نرم شود و پوسته پوسته نباشد.

با خط لب فرم لب را با دقت بکشید و با رژلب همرنگ آن داخل خطوط را پر کنید, با اضافه کردن کمی برق لب آرایش تان زیباتر میشود.

تکنیک های جدید آرایش عروس زیبا و بی نظیر

2.914
این مطلب مفید بود ؟86
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
برچسب : آرایش عروس
وبگردی