آرایش چشم طلایی

آموزش آرایش چشم طلایی مجلسی + عکس

تاریخ انتشار : 1 آذر 1396کد مطلب : 60144زمان مطالعه : 2 دقیقه
آرایش چشم با سایه طلایی بسیار جذاب بوده و برای مهمانی ها و مجالس شب مناسب تر است, آموزش مرحله ای آرایش چشم طلایی را مشاهده کنید.

آرایش چشم طلایی قهوه ای

آرایش چشم ها در یک آرایش کامل و بی نقص از اهمیت زیادی برخوردار است. آرایش چشم با سایه طلایی رنگ که جذابیت بسیار زیادی در چهره ایجاد می کند و علاوه بر آن برای هر آرایش رسمی دیگری نیز مناسب است.

در حقیقت رنگ طلایی یکی از رنگ هایی که است که می توان با آن کارهای زیادی انجام داد. با هر رنگ پوستی سازگاری دارد و می توان در طول روز و شب از آن استفاده کرد (البته اگر این کار را زیرکانه انجام دهید) کمی رنگ طلایی درخشندگی متبوعی را بر روی صورت شما به وجود می آورد.

آرایش چشم طلایی

آرایش چشم با سایه طلایی

ابتدا دور چشم ها را با پاک کننده ی مخصوص اطراف چشم تمیز کنید و بعد آبرسان دور چشم مصرف کنید. حالا کانسیلر مورد نظر رو دور تا دور چشمانتان بزنید و کاملا اطراف چشم را پوشش بدهید.
مرحله اول:
نیمی از حلقه پشت پلک را با طلایی و نیمی دیگر را قهوه ای براق سایه بزنید.

نکته:
هیچگاه کل پلک خود را (از محل رویش مژه ها تا زیر ابرو) طلایی نکنید. بهتر است در نزدیکی مژه ها از رنگ طلایی پر رنگ تر استفاده کنید و هر چه از مژه ها دور می شوید تن طلایی را ملایم تر کنید. برای اینکه جذاب تر شوید از بعد از پلک تا زیر ابرو را محو کنید. سعی کنید که سایه از رنگی تقریبا طلایی و از گوشه داخلی چشم شروع شود و در گوشه خارجی چشم به نقره ای برسد. این کار باعث می شود که رنگ حالت طبیعی تری را به چشمان شما القا کند.
مرحله دوم:
حالا با پد سایه قسمت تیره انتهای چشم را به طرف دور حلقه چشم بکشید.
مرحله سوم:
از انتهای گوشه چشم مقداری از قهوه ای تیره را به سمت پلکه پایین بکشید (به صورت یک خط باریک)
مرحله چهارم:
از بالای سایه ها یک هایلایت سفید و ملایم تا زیر ابرو بزنید. با خط چشم مایع روی پلک بالایی خط باریک بکشید و بعد تمام مژه ها را ریمل بزنید.
سایه های طلایی و براق به تنهایی و یا با خط چشم های مشکی قیافه شما را جذاب می کنند. توجه کنید که در این حالت لب ها نباید بیش از اندازه پر رنگ شوند. استفاده از یک برق لب ملایم کفایت می کند. برای هر چه زیباتر شدن بر روی گونه های خود از رژگونه صورتی کمرنگ استفاده کنید. صورتی جزء رنگ های طبیعی به شمار می رود و سبب می شود تا چهره شما طبیعی تر به نظر رسد.

آموزش آرایش چشم طلایی مجلسی + عکس

4.212
این مطلب مفید بود ؟102
برگرفته از مد آنلاین - زیبامون -/ح
برچسب : آرایش چشم
وبگردی