آزادراه تهران شمال

آخرین روز انسداد آزادراه تهران-شمال و کندوان

تاریخ انتشار : 12 اسفند 1399کد مطلب : 57204زمان مطالعه : 3 دقیقه
مدیر مرکز مدیریت راه ها گفت: امروز هم تردد در مسیر رفت و برگشت آزادراه تهران – شمال و محور کندوان تا ساعت 17 ممنوع است و پس از آن هر دو محور باز می شود.

فارس: علی اکبر آشوری در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور ، بیان کرد:بر اساس اطلاعات بیش از 2300 دستگاه سامانه ترددشمار برخط و حدود 800 دوربین های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

* محور کندوان تا ساعت 17 امروز مسدود است

مدیر مرکز مدیریت راه ها بیان کرد:محور کندوان حدفاصل مرزن آباد تا دزدبن در استان مازندران امروز 12 اسفند ماه 99 از ساعت 8 تا 17 به دلیل اجرای عملیات ترانشه برداری و اصلاح مسیر بین کیلومتر 5 تا 15 مسدود است و تردد از محورهای جایگزین هراز و فیروزکوه انجام می شود.

* بازگشایی آزادراه تهران-شمال از ساعت 17 امروز

وی گفت:تردد در محور چالوس مسیر رفت و برگشت و آزادراه تهران – شمال مسیر رفت و برگشت تا ساعت 17 امروز ممنوع است و پس از آن هر دو محور باز می شود.

آشوری درباره آخرین وضعیت تردد در محورهای پرتردد گفت :در حال حاضر تردد در مسیر رفت و برگشت محورهای هراز و فیروزکوه و آزادراه قزوین - رشت روان است.

* ترافیک سنگین در آزادراه های قزوین-کرج-تهران و کرج-قزوین

مدیر مرکز مدیریت راه ها در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها از بروز ترافیک سنگین در آزادراه کرج - قزوین حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا مهرویلا، ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج محدوده پل فردیس و ترافیک سنگین در آزادراه کرج - تهران محدوده گرمدره خبر داد.

* برف و باران در جاده های 7 استان

وی با اشاره به بارش برف و باران در برخی از محورهای استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، همدان و خراسان رضوی از بارش باران در برخی از محورهای استان های گیلان و مازندران خبر داد.

* آزادراه کرج-تهران با 120 هزار تردد پرترددترین جاده کشور

آشوری اظهار داشت:در شبانه روز گذشته بیشترین تردد جاده ای در آزادراه کرج-تهران با 120 هزار تردد، آزادراه کرج-قزوین با 117 هزار تردد و آزادراه تهران-کرج با 106 هزار تردد ثبت شد.

* انسداد محور خرم آباد-پلدختر و جاده پونل-خلخال

مدیر مرکز مدیریت راه ها بیان کرد:در حال حاضر محور وازک-بلده در مازندران، محور رامیان-اولنگ-شاهرود، محور سروآباد-پاوه، جاده پدافند جنوب غرب - امیدیه واقع در استان خوزستان، محور فرعی مسجد سلیمان - ایذه در استان خوزستان و جاده پونل-خلخال تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

وی یادآور شد :همچنین محور خرم آباد-پلدختر، محور فرعی شمشک-دیزین، محور فرعی سی سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد، جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110، محور گنج نامه-تویسرکان و محور شهداد-نهبندان، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

* ثبت کمترین تردد جاده ای بین ساعات 3 تا 4 صبح

آشوری اظهار داشت :کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد 2301 دستگاه ترددشمار فعال در جاده ها نسبت به روز قبل 2 درصد کاهش نشان می دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 17.9 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

انتهای پیام/م

 

 

آخرین روز انسداد آزادراه تهران-شمال و کندوان

51
این مطلب مفید بود ؟10
وبگردی