آزمون استخدامی

ثبت نام آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش آغاز شد

تاریخ انتشار : 11 اسفند 1401کد مطلب : 71620زمان مطالعه : 1 دقیقه
مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش از آغاز ثبت نام آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی سال 1401 خبر داد.

مهر از سازمان سنجش، علیرضا کریمیان افزود:زمان شروع ثبت نام از روز چهارشنبه 10 تا روز سه‌شنبه 16 اسفند خواهد بود و داوطلبان باید حتماً شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام را داشته و دفترچه راهنمای ثبت نام را کامل مطالعه کرده و در درج مشخصات و تمام اطلاعات لازم دیگر دقت کنند.

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور افزود:داوطلبان با رعایت مفاد مندرج در دفترچه و ضوابط مربوطه می‌توانند حداکثر سه شغل محل را به شرط یکسان بودن شغل انتخاب کنند. اولویت اول و دوم داوطلب به عنوان شغل محل اصلی و اولویت سوم انتخابی نیز برای تکمیل ظرفیت لحاظ می‌شود که به شرط موافقت دستگاه و سازمان اداری و استخدامی کشور و خالی ماندن ظرفیت در مورد آن اقدام خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد:کارت شرکت در این آزمون استخدامی از روز سه‌شنبه 5 اردیبهشت 1402 در درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شده و آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش روز جمعه 8 اردیبهشت 1402 در تهران و با توجه به آمار شرکت‌کنندگان حسب مورد در مراکز استان‌ها برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/م

ثبت نام آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش آغاز شد

51
این مطلب مفید بود ؟10
برچسب : استخدام
وبگردی