محمدرضا فروتن

رونمایی از آلبوم موسیقی محمدرضا فروتن پس از 6 سال!

تاریخ انتشار : 1 اردیبهشت 1395کد مطلب : 29737زمان مطالعه : 2 دقیقه
آلبوم موسیقی محمدرضا فروتن بازیگر سینما پس از 6 سال انتظار روانه بازار می شود.

آلبوم محمدرضا فروتن به بازار می آید

آلبوم محمدرضا فروتن پس از چند سال  سرانجام تا دو ماه دیگر منتشر خواهد شد.

بابک زرین آهنگساز در خصوص انتشار آلبوم محمدرضا فروتن پس از 6 سال بیان کرد:آلبوم فروتن از سال 89 فعالیت هایش آغاز شده و تنظیم سیروان خسروی و اشعار افشین یداللهی در کنار آهنگسازی بنده در در این آلبوم به موفقیت فروتن کمک کرده است.

وی ادامه داد:فروتن با اتکا به شهرت خود می توانست آلبومش را منتشر کند؛ اما دست نگه داشت و اطلاعات موسیقایی خود را با آموزش و یادگیری سازهای پیانو، دف، تنبک افزایش داد تا هرچه بیشتر به بهتر شدن آلبوم خود کمک کند. البته این آلبوم روزهای پایانی دریافت مجوز را طی می کند و امیدوارم طی دو ماه آینده وارد بازار موسیقی شود.

آهنگساز «معمای شاه» اظهار کرد:در مقابل، افراد مشهور و ستاره های دیگری وجود دارند که نه سواد موسیقایی دارند و نه با بزرگان همکاری داشته و فقط با تکیه بر شهرت خود قطعاتی را منتشر می کنند که در نهایت با استقبال هم روبرو نمی شوند. اما تصور می کنم در رابطه با محمدرضا فروتن اتفاق دیگری بیفتد و مردم وی را علاوه بر بازیگر به عنوان خواننده هم بپذیرند.

محمدرضا فروتن

عکس محمدرضا فروتن

زرین همچنین درباره قطعات ساخته شده برای سریال «معمای شاه» عنوان کرد:علاوه بر دو تیتراژ ابتدایی و انتهایی و موسیقی متن، قطعات دیگری را هم با صدای سالار عقیلی برای سریال ساخته ایم که تازه ترین آن «عاشقان وطن» نام دارد.
وی افزود:مجموع قطعات ساخته شده در قالب دو آلبوم، مهر ماه سال جاری روانه بازار خواهد شد و چند قطعه دیگر این سریال هم با صدای امیریل ارجمند در حال ساخت و ضبط است.

رونمایی از آلبوم موسیقی محمدرضا فروتن پس از 6 سال!

55
این مطلب مفید بود ؟50
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ک
وبگردی